Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeim nálatok van olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim nálatok van olyan, hogy kiszúrtok egy nő ismerőst a csini külseje miatt, és megpróbáljátok másolni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, egy ismerős csaj mondta, hogy mindenki életében van 1-2 olyan ember, akire szinte felnéz. Mert mindig jól néz ki, szuper a stílusa, és akkor a lányok próbálnak ellesni tőle öltözködési ötleteket.


Tetszik a ruházkodása, frizurája, ezért vesztek hasonló ruhát, hasonlóan hordjátok a hajatokat.


Tényleg van ilyen? Nektek van ilyen hölgyeim?


Kort is légy szíves! Köszi!


2012. márc. 28. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt. Viszonylag sokáig. Aztán felnőttem és megtaláltam mi az ami jól áll nekem és amiben jól érzem magam és azóta is ezt a vonalat követem.

De szerintem a legtöbbeknél tényleg van ilyen. Barátnőim is átestek ezen.

24/N

2012. márc. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hm..... köszi! Jöhet még! :)
2012. márc. 28. 16:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs, nem is volt. Meg van a saját stílusom, ami máson jól áll, nem biztos, hogy rajtam is szuperül néz ki.


16/L

2012. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát anno még nem volt ilyen széleskörű a divat,mint most.Most már sokkal könnyebb válogatni és saját stílust kitalálni magamnak az biztos.Gimiben én nagyon nem találtam mi az ami jól áll,így mindig voltak hasonl darabjaim mint a barátnőknek.Csúcsos cipő,szoknya,trapéznadrág,koptatott trapéznaci stb.:)

Most már van saját stílusom,örülök, hogy ennyire lehet már válogatni:)

24N

2012. márc. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a nővérem stílusát nagyon szeretem és régebben mindig másolni próbáltam de később rájöttem hogy rettentően különbözünk és más dolgok állnak jól rajtunk. Ma már együtt megyünk vásárolni és ekkor egy kicsit kölcsön kapom az ő stílusát is. :D
2012. márc. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs.Én mindig önmagam adom,nincs szükségem példaképre.Nem fogok utánozni senkit.

21/n

2012. márc. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem,nem másolok senkit.Anno a trapézfarmert is azért hordtam,mert tetszett,nem azért,mert mindenkinek olyan volt.Ha valaki másolja valaki öltözködését,az azt jelenti,hogy nem elég eredeti ahhoz,hogy saját stílusa legyen.Legtöbbször ha kimegyek az utcára,mit látok?Csajok ugyan olyan farmerban,hajstílussal,böhömnyi napszemüvegben egy T-rex kéztartásában,amire egy kistatyót is akasztanak.Lehet,hogy ez csak azért furcsa nekem mert az idősebb generációba tartozok.Passz.25/N
2012. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!