Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletek is előfordul, megpróbá...

Veletek is előfordul, megpróbáljátok utólag leírni a gondolataitokat, de nem sikerül?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor megtörténik velem, hogy elgondolkozom valamin, ami aznap történt (általában ez a tömegközlekedésen történik meg), és normális gondolatmeneten végigvezetve ott van előttem az egész teljes egészében, úgy megfogalmazva, hogy elönt valamiféle boldogság-érzet, amiért így kitisztult ezáltal. (általában ha valami konfliktus történik velem, akkor nagyon sokat tud rajtam segíteni) Sokszor el is szoktam ismételni magamban, hogy még jobban kitisztuljon, és újra végigfussak az egészen, de egyszerűen mire odakerülök a gép elé (mert általában oda próbálok lejegyezni dolgokat, hogy valahol meglegyen, sima wordbe magamnak, vagy ide a gyk-ra) egyszerűen eltűnik az egész. nincsenek gondolataim. mindig kényszerítem magam arra, hogy mégis megpróbáljam visszaadni, ami akkor körülbelül volt a fejemben, de kb a 10%-át sem sikerült elővennem. pedig ha látnám leírva, borzasztó sokat segítene. most is megpróbáltam ide leírni egy ilyen gondolatmenetet, de az lett belőle, hogy egy nevetségese hosszú össze-vissza kavart baromság lett belőle, ki is töröltem... Tudtok erre valami jó megoldást? Veletek is előfordul ilyesmi?

(amúgy ha nem ebben a másodpercben jut eszembe a gép előtt ennek a kérdésnek a megfogalmazása, akkor ezt sem tudom már normálisan leírni : D)


2010. dec. 10. 18:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!