Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek régóta nem jön a...

Akiknek régóta nem jön a baba, mivel terelitek el a gondolataitokat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 08:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szia!mi másfél éve várunk rá:(én jelenleg tanulással töltöm az időm és beletemetkezem a munkába..talán majd ez segít feledtetni.te mivel?
2011. máj. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szia!

Több mint 1 éve nem jön a baba. Én semmivel nem terelem el a gondolataimat. :)

Olyan úgyse lehet, hogy ne jusson eszembe, erőltetni meg nem fogom hogy ne gondoljak rá.

2011. máj. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nekünk még "csak" 8 hónapja nem jön, de eddig még nem sikerült elterelnem a gondolataimat. Azért voltam kiváncsi hogy mások hogy csinálják.
2011. máj. 2. 10:06
 4/12 anonim ***** válasza:
Sajnos minél inkább el akarnám terelni a gondolataimat, annál inkább ezen pörgök :( Lassan már más gondolatom sincs, és érzem hogy ez nem jó :(
2011. máj. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sajnos csak ideig-óráig lehet a gondolatokat elterelni.

Nekünk 5 éve nem jön össze a baba, így tapasztalatból mondom. :(

2011. máj. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk már 3 éve nem jön! Én nem tudom elterelni a gondolataimat, nincs olyan nap, hogy ne gondolnék rá, hogy nekünk miért nincs még babócánk...Egy jó könyv, film, takarítás ideig-óráig elterelheti a figyelmet, gondolatokat, de azok úgyis visszatérnek...Főleg elalvás előtt...
2011. máj. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi még nagyon kevés ideje próbálkozunk (csak 5 hónapja).

Én még ellennék, de a párom nagyon aggódik, legszívesebben rohanna megvizsgáltatni a "kiskatonákat". Sose hitte volna, hogy nem megy elsőre.

Részemről csak azokban az időszakokban pörgök ezen, amikor a mensi ideje közeledik. Nem bírom megállni, hogy ne reménykedjek minden alkalommal.

2011. máj. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Grófházy ***** válasza:

mi nem próbáltuk elterelni a gondolatainkat,hanem szakorvoshoz mentük.

és milyen jól tetük!!!!

2011. máj. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nem tudom elterelni, minden pillanatba, amikor épp nem beszélek, vagy nem csinálok valami nagyon olyat amire ezerrel kell koncetrálni, ott motoszkál a fejemben. Valakitől egyszer azt hallottam, hogy annak is hiába mondják, hogy ne féljen a kutyától, mégis fél, hiába próbál ellene tenni valamit. Ezt nagyon találónak érzem.

Akik 5 hónapja próbálkoztok: érdemes egy mindkettőtökre kiterjedő vizsgálatokra elmenni, így értékes időt nyerhettek! Ha meg minden rendben, legalább megnyugszik a párod is!

2011. máj. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aki igazán akar gyereket, az nem tud nem rá gondolni! Aki azt állítja, hogy Óóó... nekünk akkor sikerült mikor nem is gondoltunk rá, azt nem hiszem el! Akinek nem jut eszébe, az nem is akar igazán. Nekem ez a véleményem. Nekünk több mint egy éve nem sikerül, és majdnem minden vizsgálaton túl estünk. Mindkettőnkkel minden rendben. És még sem jön, hát ez az, akkor mi lehet a baj. Minél hamarabb menjetek orvoshoz, mert nagyon telik az idő.
2011. máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!