Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivel terelitek el a gondolata...

Mivel terelitek el a gondolataitokat a baba témáról?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék rágörcsölni, mégis számolgatom a napokat, hogy kb. mikor van ovulációm, hány nap van még a menziig.


Ma sajnos megjött, de örömmel is eltölt, mert talán mától fogom majd számolni a jövőbeli terhességemet :)


Mindig erre gondolok, ezt az oldalt olvasgatom. Ez rágörcsölés? Egyfolytában csak a baba jár az eszembe és az, hogy bárcsak minél hamarabb jönne. Nem tudok nem foglalkozni ezzel.


2010. ápr. 16. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
nagyon nehéz. én ilyenkor próbálok a hobbiaimnak hódolni, pl gyöngyfűzés. de ha rossz a kedvem, akkor az is nehezen megy.
2010. ápr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
így van állj így hozzá. most vagy 0. heteske :)
2010. ápr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer elkezdtem a hőmérőzést ,na akkor kattantam be ,hisz már reggel úgy kelsz fel hogy megméred mennyi a hő és aztán nézegeted a hőgörbét hogyan alakul és ha nem úgy alakult a hő ahogy vártam már ideges voltam ,na meg mindig lestem a tüneteket mensi előtt és mikor megjött kibuktam. Bár ez csak max két hónap volt :) Szerencsére hamar leálltam erről.

Az persze kikerülhetetlen hogy tudom mikor van pé-m mivel minden hónapban érzem és hát tudom mikortájt várható,de nem csak akkor bújunk persze össze:)

Mondjuk el sem tudom képzelni hogy milyen az ,hogy nem jön meg,de ez természetese hogy nézed előre mikor kell megjönnie ez nem görcsölés,szerintem. És néha én is olvasgatok ezen az oldalon ,de nem hiszem hogy görcsölök mert nagyon jól érzem magamat. És más oldalakat is látogatok nem csak azt ami ezzel a témával foglalkozik.

Mi voltunk kivizsgáláson is túl vagyok Hsg-n és most az orvos közölte hogy ez után a vizsgálat után fél év várakozás ,hátha spontán jön a baba :) kicsit megdöbbentem, ezt tegnap tudtam meg de ma mégis olyan szárnyalós jókedvem van. Úgy vagyok vele ,hogy 6 hónapon belül sikerülni fog. Jupppppíííííí :D

Ha nem jön addig akkor valószínű inszemináció jön.

Sok sikert a mielőbbi pozitív teszthez :)

2010. ápr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez az sajnos amire nincs tuti recept, általában az élet hozza a figyelem-elterelő dolgokat, mert bele lehet mondjuk kezdeni direktbe egy hobbiba, vagy ilyesmi, de aközben is járhat az ember agya.

A legjobb felfogás, ha valóban a nemvárt napján arra gondolsz hogy na akkor egy új időszámítás van, mától tiszta lappal indulsz :)

Mielőbbi sikert Neked :)

2010. ápr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudok neked okosat mondani,én is ebben a cípőben járok.2 év sikertelenség,akarva akaratlanul is a baba után vágyakozom és rá gondolok.Már mindent kipróbáltam teákat,gyógyszereket,hőgörbét,számolgatást.

Szerintem lehetettlenség nem rágondolni.

2010. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!