Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit csináltok a ruhával ami...

Mit csináltok a ruhával ami elszakad? Kidobjátok vagy megpróbáljátok megvarrni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak a varrás feslett szét, akkor természetesen megvarrom. Az meg sem látszik utána. De ha úgy szakad el, hogy lehetetlen úgy megvarrni, hogy ne legyen feltűnő, akkor vagy csak otthon hordom a ruhadarabot vagy kidobom.
2009. szept. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elviszem a varrónőmhöz és ő eldönti,h érdemes e vele a továbbiakban foglalkozni!Ha nem,akkor elajándékozom,annak aki szívesen elhordja így is :)
2009. szept. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én, hogy ha már nem menthető akkor vagy csak otthon hordom vagy kidobom, de leginkább átalakítom. Ha mondjuk egy nadrág alja szakadt el akkor csinálok belőle rövidnacit vagy ha valamilyen hosszú ujjú felső ujja akkor rövid ujjú lesz belőle. Imádok kreatívoskodni. Egy csomó ruhámat átalakítottam már. Jó mondjuk fiatal vagyok és nem gáz ha egy picit csöves stílus is jön ki belőle :D
2009. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Minden ruhát lehet javítani. A varrások elrepedését a varrónők egy mozdulattal meg tudják oldani, a lukakat pedig stoppolni szoktam és a foltra rávasalót, vagy fellvarrót helyezek.
2009. szept. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én meg szoktam varrni, vagy ha már nem lehet, akkor elrakom anyagdarabnak, majd jó lesz egy másik projekthez :)
2009. dec. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!