Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kidobjátok a drágább újságokat...

Kidobjátok a drágább újságokat hamár elolvastátok vagy felhalmozzátok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 09:32
 1/6 anonim válasza:

vannak már 10 éves drága Computer Panorámáim és további színes PC magazinjaim, azokat elkezdtem bevinni a MÉHbe.


10 évvel ezelőtti technológiai jóslatok amiket írnak benne, ma olvasva nagyon viccesek, és már égőnek találom.

Egyébként semmi haszna sincs már a bennlevő tartalomnak, a számítógépes szokások is megváltoztak.


ezért gondoltam kaphatok érte egy kis pénzt is, meg sokkal jobb érzés tudni azt, hogy újra fogják hasznosítani, mintha a kukába dobnám, amit utána elföldelnek.


---------------------------------------------------------


de szerintem igaz ez a bulvármagazinokra is, a kutyát se érdekli ki mit csinált a 10 évvel ezelőtti számban :D

2010. máj. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én felhalmozom őket, mert imádom időről időre visszanézni a régi cikkeket :)

Mondjuk én Glamourt, Joyt, Cosmopolitant szoktam venni, ezeket őrizgetem már elég régóta :)

De ha néha veszek pletykalapot (Best, Story, Hot), akkor azokat kidobom ha kiolvastam, vagy odaadom nagymamámnak, ő nagyon élvezi őket :D

2010. máj. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ritkán veszek drágább ujságot,azokat tárolgatom egy ideig


rengeteg ujság j9ön viszont ingyen,napilapok,egyéb hülyeségek,ezeket gyüjtöm,és havonta-kéthatvonta párom visza a szüleihet,télen jó a kazánra


ilyen kiskegyes,nők lapja és társait nem veszek,neten is megvannak,nem adok pénzt érte

2010. máj. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat az off-ért, de a régi, 5-10 éves magazinokat - főleg, ha hiánytalan évfolyamok vannak meg - nehogy tűzre dobjátok vagy a méhbe vigyétek! Ha meghirdetitek, gyűjtők még fizetnek is érte, hogy megszerezzék!
2010. máj. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hála az égnek marhára nem foglalkoztatnak ezek az idióta pitsalapok, úgy mint cosmo, glamour, meg a többi, így aztán a pénzt sem dobom ki rá, és az újságot sem kell kidobni.

nők lapját szoktam venni, az csak 200ft, vannak benne jó receptek, érdekes cikkek. azt pl. gyűjtöm. bár gondolkodtam rajta, hogy odaadom valami nyugdíjasotthonnak, ők szoktak örülni az ilyesminek.

2010. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hol hirdessem meg és kik gyűjtik?
2010. máj. 30. 18:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!