Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbolondultam. Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbolondultam. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy fiú udvarolt nekem, de elutasítottam őt. Ám amióta nem beszél velem, annyira hiányzik. Azt akarom, hogy megérintsen, hogy velem legyen, hogy a közelében lehessek. Azt hiszem szeretem. Miért volt olyan hülye, hogy elutasítottam? Ha rá gondolok, a gyomrom összeszorul és ha látom, legszívesebben odafutnék hozzá, a karjaiba. Nagyon buta lány vagyok. Mit csináljak? Tényleg nagyon vonzódom hozzá..
2012. márc. 15. 20:35
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Már kijavítottam magam. Nem kérek több lehülyézést!


Csak tudjátok, annyira nehéz. Tényleg nagyon kívánom őt, már ha fogalmazhatok így. Én voltam a hibás, tudom. De most képzeljétek magatokat a helyébe. Ti elfogadnátok a bocsánatkérést?

2012. márc. 15. 20:42
 12/20 anonim ***** válasza:
érdekes,mintha velem is ez lenne,csak én vagyok a fiú...udvaroltam egy lánynak,de elutasított...aztán én letettem róla,és erre elkezdett keresni engem,rám írogat fb-n pedig régen volt h hetekig nem válaszolt az üziemire ....egyszerűen nem értem miért ilyenek a nők...?
2012. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
akkor leszel igazán bolond és akkor fogsz totál becsavarodni ha most nem hívod őt fel vagy nem írsz neki!!
2012. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom megmagyarázni..

Talán ő is belátta, hogy kár volt elutasítania téged. Mert lehet, hogy szeret.

Ha nem szeretne, nem szemezgetne velem, igaz?

2012. márc. 15. 20:46
 15/20 anonim ***** válasza:
igen,szerintem még szeret téged, de ha egyszer elutasítottad akkor ne várd,h ezek után odajöjjön hozzád...most nyilván nem érti ,h miért szemezel vele,ha egyszer már elutasítottad...ezek után már nem fog lépni...neked kell...mer ha csak szemezel vele,azt hiheti h szórakozol vele...
2012. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem,menj és írj neki! :)
2012. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Olyan kis apró dolgok vannak, amik miatt borzasztóan szeretem. Például, hogy velem mintha kivételezne, talán mert szeret. Iskolában is, rajtam kívül senkit nem enged előre, vagy épp enged be, ha kintről jön, csak engem. Jó, lehet kicsit buta példa, de nekem ez is sokat számít.
2012. márc. 15. 20:58
 18/20 anonim ***** válasza:

kuldd el neki ezt:

http://www.youtube.com/watch?v=bN7GBi6lzJg


Ez felreerthetetlen:p

2012. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Ivan Iljics ***** válasza:

Ez a huszonegyedik század. Egyenlőség. A lányok ugyanúgy kezdeményezhetnek.


Menj oda és beszélj vele!

2012. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Beszélni fogok vele. Köszönöm szépen minden kedves válaszolónak a tartalmas és hasznos válaszokat!!
2012. márc. 15. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!