Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbolondultam. Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbolondultam. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy fiú udvarolt nekem, de elutasítottam őt. Ám amióta nem beszél velem, annyira hiányzik. Azt akarom, hogy megérintsen, hogy velem legyen, hogy a közelében lehessek. Azt hiszem szeretem. Miért volt olyan hülye, hogy elutasítottam? Ha rá gondolok, a gyomrom összeszorul és ha látom, legszívesebben odafutnék hozzá, a karjaiba. Nagyon buta lány vagyok. Mit csináljak? Tényleg nagyon vonzódom hozzá..
2012. márc. 15. 20:35
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Miért voltam olyan hülye, hogy elutasítottam?*
2012. márc. 15. 20:37
 2/20 Inkog Nito ***** válasza:
Miért voltál* olyan hülye! :D
2012. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

mond meg neki az igazat itt már csak ez segit

20F

tudom miről beszélek :)

2012. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk kérj bocsánatot és találj ki valamit (pl. rossz napod volt) és mond neki, hogy szeretnéd megismerni, vagy vegye úgy, hogy meg sem történt.
2012. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Te voltál a hülye nem pedig ö.:-)
2012. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, erre nincs jobb megoldás.
2012. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
mond azt neki,hogy rossz napod volt akkor,és szeretnéd meismerni jobban
2012. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Inkog Nito: már kijavítottam, bocsánat. ><


Mondjam el neki az igazat? Kérjek bocsánatot tőle? De akkor..biztos hülyének nézne. Viszont a szemezgetés még mindig megvan. Le nem venné rólam a szemét..

2012. márc. 15. 20:39
 9/20 anonim ***** válasza:
akkor meg mire vársz ?:D de énszerintem személyesen kéne elmondani neki :)
2012. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

beszélj vele,mert honnan a francból tudná,hogy te meggondoltatd magad.és nem fog hülyének nézni,van szád használd ha akarod,ha nem kell neked akkor halagass,te választasz

20F

2012. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!