Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbolondultam? Miért vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbolondultam? Miért vagyok ennyire ragaszkodó és miért élem bele magam egy reménytelen szerelembe?

Figyelt kérdés

15 éves voltam,amikor megismertem életem első nagy szerelmét.Nem volt igazi szerelem,sajnos csak az én oldalamról működött a dolog,ráadásul barátok is voltunk,így duplán fájdalmas volt nekem,neki pedig duplán kényelmetlen.Nagyon sok időt töltöttünk együtt,sokat buliztunk,sokat beszélgettünk,ő pedig egyre csak adta a jeleket,amiket én akkori fejemmel félreértettem.2 éven át szerettem reménytelenül,mellette pedig hogy elfelejtsem pasiztam.Tudtam,hogy feleslegesen őrlődöm,az élet pedig nem állhatott meg,úgyhogy felhalmoztam pár exet...

2 srác közt pedig,ha együtt buliztunk Plátóval(az egyszerűség kedvéért nevezzük így) rendszeresen közeledett felém.A kérdésem erre is irányult volna,de nemtudtam rendesen belefogalmazni,szóval olyankor ittunk rendesen és mindig közelített.Nem feküdtünk le egymással,de mindig volt csók,tapi-tapi és hasonlók.Ezt egy alkalommal sem hagyta ki.Én azért akármennyit is ittam mindig emlékeztem,így főleg az első alkalom után elkezdtem reménykedni,aztán egyre csak le és lelomboztak,amikor mondták,hogy amúgy nem emlékszik semmire,nah meg ez amúgy sem jelentett neki semmit.Ezek szerint a srácok részegen a csúnya,vagy legalábbis a nekik nem tetsző lányokat is vonzónak találják.Ezt most már azért furcsállom mert én ilyet még nem tapasztaltam,úgy értem azt hogy egy srác részegen kikezd egy olyan lánnyal aki neki nem jön be,de hát fene tudja.Szóval mindig ez ment,részegen szeretett józanul nem.

Aztán véget vetettem ennek,leérettségiztem és olyan messzire mentem továbbtanulni amennyire csak lehet.Eltelt 3 év és már túl voltam rajta,abszolút hidegen hagyott,sőt a kapcsolatot is megszakítottam vele,közben persze jöttek ismét a szerelmek...nagy óriási cuppanós szerelmek,ami szép lassan el is múltak és a fejem lágya még 20 évesen sem nőtt be,mert hétvégén találkoztam vele ismét egy buliban és bár most nem volt semmi különös,de nagyon édes volt...másnap még nem is éreztem semmit,de tegnap és ma,mint akit fejbevágtak...szinte hányingerem van,annyira görcsöl a gyomrom,hogy már megint ő és miért vagyok ilyen idióta...ráadásul ez az érzés...nála teljesen más ez a boldogság érzés mint a többieknél...nem is tudom a többi olyan egyforma volt,de neki mintha erősebb lenne.Ráadásul hátráltat,hogy olyan aranyos és kedves...az összes exem pont olyan mint ő...mintha mindenkiben őt keresném,nem értem sem magam sem őt,sem semmit.Tudom,hogy ilyen idősen,nem lehetnék ennyire naív és hü.lye,de nemtudom...

Mit csináljak?Jöhet minden hideg és meleg komment egyaránt:)


2009. szept. 1. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tehetsz mást ezzel együtt kell élned. Nekem s van olyan pasi, akik nem egyszer padlóra vágott lelkileg, és amikor úgy tűnik lekopik, valahol mindig összeakadunk, és kezdődik előröl.

Ez a karma vagy mi.

De szerintem te szereted még mindig...

2009. szept. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez velem is megesett. Ismerős a helyzet az egyszer biztos! De figyelj, semmi nem tart örökké. Szerintem nem is Ő fáj neked a legjobban, hanem a helyzet amibe belekerültél. És szerintem ez a plátói szerelem már csak bemesélés. Bemeséled magadnak, hogy még mindig szereted. Erős érzelmeket tápláltál iránta, szinte a rögeszméddé vált, de ha megkapnád, lehet már nem is kéne?! Ki tudja, ne legyél naív, szedd össze magad és felejtsd el! Az eddigi exeid valószínűleg nem passzoltak hozzád annyira, hogy jobbnak lásd őket nála. Fogsz te találni majd olyan pasit aki 1000x jobb nála és akkor nevetve fogsz rá visszaemlékezni, hogy jajj de hülye vagyok, hogy ezt "szerettem ennyire és nagyon és ajjj". Szerelem. Szerelem. Szerelem. És ne vele képzeld el a jövőd. Értelmetlen. :) Sok sikert csajszi, ne törj össze újra, kerüld. Én is ezt csináltam. Inkább legyen szar még 1-2 hétig mint előlről kezdeni az egészet. Légy erős!
2009. szept. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ui.: Mutasd meg neki, hogy már nem kaphat meg többet téged. Légy elérhetetlen Csinálj úgy mintha mi sem történt volna, és ez idegesíteni fogja! Mutasd meg neki az új éned ;)Sok sikert! :))
2009. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és persze tudom,hogy igazatok van,mert az eszemmel én is ezeket vallom,de a szívem mást diktál.Tudom,hogy amúgy meg nem akar velem lenni,mindig csak akkor "szeret",ha részeg és ezzel őrjít meg,mert ez a viselkedést nem tudom hová tenni,mert én sosem viselkedek így mással akkor sem ha részeg vagyok:S Ajjjj tiszta idegzsába vagyok miatta,de igyekszem uralkodni magamon:S
2009. szept. 1. 16:49
 5/10 anonim válasza:

Elnézést, de nekem nem derült ki, hogy beszéltél erről neki egyáltalán? Tehát, hogy szereted? Mert a történetből nekem az jött le, hogy a srác csak akkor mer veled kezdeni valamit, ha ivott, tehát a gátlásait feloldotta. Beszéltél erről neki józanul, hogy pl. a múltkori bulin mi volt ez meg az?

Az lehet, hogy mindenkiben őt keresed, mert ő volt az, aki elérhetetlen számodra. A kérdés az, hogy ha netán megszerzed a pasit, mit fogsz csinálni? Dobod-e mint a többit?

2009. szept. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az exekkel miatta szakítottam,legalábbis az első felével(őket még otthon 1-ben ismertem meg),azthittem nagy szerelmek,de kiderült nem,szóval amikor velük voltam jó volt,csak egy idő után,fél év,sok sok hónap,rájöttem,hogy nem mert én még mindig Plátót szeretem.A második fél,akiket otthon 2 és 3-ban ismertem meg,őket sem csak úgy dobtam rögtön,hanem jártam velük rendesen,mint más,velük nem Plátó miatt szakítottam:)


Hogy bevallottam e neki,hogy szeretem,vagy,hogy mi lesz így?A válasz igen,de csak egyszer,5 éve...akkor jöttem rá,hogy akarom őt,megmondtam neki,de ő lelépett és hárított,mint kiderült,nem akart megbántani,mert ő nem akar semmit.Én azóta nem mertem megkérdezni,sem megbeszélni vele,hiszen tudom,hogy nem akar engem.Lehet meg kellett volna ezt vitatni,de amikor azt mondja nem emlékszik semmire,már olyan ciki,mintha szándékosan hárítana ezzel is.Nemtudom mire vélni ezt az egészet,ráadásul ez az egész csak játék a részéről(bocsi,hogy a többit csak most írom,de sok idő telt el,próbáltam felejteni és sok minden kimaradt),hiszen másokkal is ugyanezt csinálja.Szóval ha buli van és én ott vagyok,rám mászik,de mikor én nem vagyok ott(nem mindig de azért sokszor) másra is.Persze ez így ok,hiszen nincs lekötelezve,de akkor is.Játszik midnenkivel.Valószínű csak a pia miatt csinálja ezt velem is,de mégis sokszor reményt ad,vagyis akkor adott.Nemtudom nem nem nem és kezdek belebolondulni,pedig csak 2 napja kezdődött ez:S

Mellesleg bennem is ott van a félsz,hogy mi lenne ha összejönnénk és mivel már megszereztem dobnám..ezt nem tudhatom,fogalmam sincs.Éretlen vagyok nagyon...:S

2009. szept. 1. 17:12
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha nem baj írjatok még)Jó olvasgatni a bíztató de még a letoló szavakat is:)
2009. szept. 1. 17:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Már nagyon, nagyon régen tisztáznod kellett volna a dolgot vele.Nagyon bele szerettél és szerintem idealizáltad, ő lett a mintapasi.Ha nem tudod elfelejteni talán próbáld meg vele bár a fent leírtakat inkább ne említsd neki.És igen minél többet iszunk mi férfiak vagy annál a definíciónál azért fiatalabbak, annál jobban bejön egy akár amúgy nem valami szép lány kellemetlen tud lenni a dolog másnap nem mintha a másnaposság nem lenne elég.
2009. szept. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nos,ezek szerint akkor kár is lett volna tisztázni,hiszen ahogy gondoltam is,a részegség megszépíti a nőt,mmint a férfi szemszögéből.Nem vagyok csúnya egyébként,de amikor anno mondtam neki,hogy érzek is mondta,hogy csak barátságot érez.Ez azután sem változott...józanul pedig egyre távolodtunk egymástól,részegen pedig egyre csak közeledtünk.Ördögi kör ez.Nem...az biztos,hogy nem idealiztáltam,ismerem nagyon is,régen sülve főve együtt voltunk,amúgy is gyerek korunktól ismerem.Azthiszem az lesz a leghelyesebb lépés,ha nem fogunk találkozni az ilyen bulikon,mert akkor csak az lesz a vége,hogy újra élednek az érzéseim.A választ tudtam mindig is,de nehéz el is fogadni,hogy egy ilyen tökéletes srác csak akkor lehet az enyém,ha alkohol mámorban úszik.Remélem túlleszek ismét csak rajta,mert szinte levegőt sem kapok már,annyira szorít a mellkasom...
2009. szept. 1. 20:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Gondolkodtál már azon, hogy mi van, ha mégiscsak sikerül összejönnötök, és te nem tudsz elmenni egy ilyen bulira, ő pedig részegen mondjuk meghúz egy másik lányt? (:

Az nem rosszabb lenne, mint összejönni vele?

Hmmm ;)

2010. jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!