Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan féltékenykedem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan féltékenykedem vagy csak szimplán megbolondultam?

Figyelt kérdés

A szitu az hogy jött egy új lány az osztályba.Ilyen szélsőjobbos a hölgyemény.És van egy fiú az osztályból aki szintén ilyen stílusú ,és én elkeztem mindenféle vad elméletet gyártani hogy a csajnak biztos bejön meg hogy ráfog mászni stb....ezt abból gondolom hogy mivel egy stílus gondolom neki is bejön,szerintem ez elég egyértelmű.Bár igazság szerint még nem láttam őket egy társaságba se kettesbe, de aggódok.

A pasi nekem írtóra bejön de én áltagosan öltözködő csaj vagyok,de az eszmével természetesen tisztába vagyok.


2010. febr. 19. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
túl sok szabadidőd van úgy látom.
2010. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tanulj többet XD, áhh, hány éves vagy haver? :D, ha tetszik a csávó beszélgess vele, bájologj (a mai csitrik úgy is ezt szokták csinálni), tuti bejön majd neki, és attól hogy hasonlóképpen öltöznek, hasonló a gondolkodást módjuk, még nem biztos hogy bejönnek egymásnak...
2010. febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
15éves vagyok:D
2010. febr. 19. 20:42
 4/4 anonim ***** válasza:
ne stresszeld magad :D
2010. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!