Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » érzelemmentesség? Hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

érzelemmentesség? Hogyan?

Figyelt kérdés
Ezen a napon életem eddigi legnagyobb lelki traumája ért. Mivel erős nő vagyok megpróbálok nem befordulni,de valamit elhatároztam. Ezentúl érzelemmentes leszek. Nem bánom ha megsértődnek emberek. A legjobb barátnpm megért és ez a lényeg. Hogyan érjem el azt,hogy senki és semmilyen férfi ezentúl ne legyen hatással jár? Ne ismerjenek ki, csak azt a jégszívet lássák bennem. Sajnos ennyit tudok tenni. Ezt el kell érnem. ERZELEMMENTES AKAROK LENNI! de hogyan ?

2012. márc. 15. 04:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Röviden, sehogy.

Érzelmeket nem lehet kiölni, nem vagy te robot. :)

Normális az, ahogy most érzel, de ez el fog múlni idővel. Majd a következő pasival óvatosabb leszel, ennyi az egész.

2012. márc. 15. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha létezne ilyen nekem is jót tenne.Annyiból jobb h útálom az exem és próbálom napról napra még jobban.
2012. márc. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez így pont nem egy erős nő ismérve...

Gyenge vagy és azt akarod, hogy többet ne érezd magad gyengének.

Ha ezt bevallod magadnak, megtetted az első lépést az "erős nő" lét felé.

És talán a jövőben a lelki traumák sem ráznak meg ennyire.

2012. márc. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
talán, magát a szakításokat kellene fejben helyre, rakni, és nem traumaként megélni, szerintem (már ha szakításról van szó)
2012. márc. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az esküvőm napján hagytak el.
2012. márc. 16. 20:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!