Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megis mit gondolnak a fiuk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megis mit gondolnak a fiuk, mas lanyokkal is igy van ez?

Figyelt kérdés
Az eletemben volt 3 szexpartnerem. Nem valtunk el haragban egyikkel se teny, de lezartuk. Evek elteltevel, vagy minimum tobb honap utan mind 3 volt h megkeresett. Ilyenkor mire szamitanak? H a lanyok rajuk varnak?
ma 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen arra, hogy rájuk várnak, hanem hogy ha már egyszer egy ideig működött, és épp kanosak, és nincs új nő, azért hátha a régi szexpartnernek is jó lenne / rá lehet venni.
ma 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Arra gondolnak, hogy hátha épp ráérsz. Szexpartnerség nem kapcsolat, bármikor újra kezdhető. Csak arra kíváncsiak, hogy van-e rá kapacitásod.
ma 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha lezartuk annak oka volt miert kezdenem ujra veluk? Pl evek elteltevel. Nekem is lett mar mas. Nem tudom mibol gondoljak h en nem leptem tovabb.
ma 13:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy próbát megért nekik. Ne gondolj többet mögé.
ma 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem gondolok. Csak erdekes en kb mar elfelejtettem h letezett ilyen is.
ma 13:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Ők meg átnézték a Megvolt listájukat.
ma 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Te is fiu vagy? Es igy csinalod? :D
ma 13:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nő vagyok és soha nem volt szexkapcsolatom. Nem is lesz. Nem szeretem a listákat. :)
ma 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azt hittem ez ilyen sajat tapasztalat. :D

De siman lehetseges h igy van.

ma 13:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Előhúznak a fiókból, ugyanúgy tárgyként kezelnek ahogyan régen. Ahogyan te is használtad őket. A szexkapcsolat az nem élő emberi kapcsolat. Az a legalja. A prosti legalább pénzt kér érte, az üzlet. A szexkapcsolat az mi? Használjuk egymást, de nem vállaljuk fel egymást? Ugyan már. Ez nagyjából arra jó, hogy láthatóvá tedd azt az emberi, erkölcsi és morális válságodat, ahol tartasz. Nem degradállak, csak objektívan reflektálok.
ma 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!