Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok ha a barátnőtök smárolna más lányokkal?

Figyelt kérdés
És most ne ilyen reflex szerű: Fúúú de ilyen meg olyan komennteket szeretnék, hanem gondoljatok bele ha tényleg egy olyan lány akit szerettek és jó vele stb. ő csinálna ilyet akkor mit reagálnátok?! ... meg h kezelnétek a szitut?

2012. szept. 11. 23:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát kiakadnék. Semmit jót nem gondolnék és nagyot csalódnék mert nálam ez nem fér bele.
2012. szept. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Mókusgyilkos ***** válasza:

ha ott vagyok: ebből bizony tricikli lesz csajok. [ha nem akkor részemről megcsalás :D]

ha nem vagyok ott: akk 1értelműen megcsalás.

ok esetleg én mondtam neki h próbálja be.. de erre annyi az esély mint h magyar országnak használható külpolitikája lesz :D

2012. szept. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Odavinném a csajához és mondanám:

"Vigyed, nekem már nem kell."


Ne is csodálkozz, ha mindig "fáj a feje."

2012. szept. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha már együtt vagyunk, engem csókolgasson ne mást. Egy hajszállal jobb mintha egy fiút csókolna meg, de természetesen ez se tetszene, és mondanám neki hogy ne csináljon ilyet többet.
2012. szept. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
én barátom előtt smároltam 1x egy barátnőmmel, buliban, nem szólt semmit. meglepődött de semmi különös :D
2012. szept. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

nyilván nagyon szerelmes lehetsz a barátodba, ha mással csókolózol, ráadásul őelőtte, és nyilván a barátod is nagyon szerelmes lehet beléd, ha ezt szó nélkül hagyja


ez a véleményem a párkapcsolatotokról

2012. szept. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Shai-Hulud ***** válasza:

Én például azt, hogy:

"nézd már, ez itt más lányokkal smárol!"

Szó szerint ezt!

2012. szept. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

én inkább le sem írom a véleményem rólad... :)


a kapcsolatunkhoz meg semmi közöd, nekünk ez így akkor belefért. másnak meg a kakiszex fér bele, semmi közöd hozzá, vagy bárki másnak :D

2012. szept. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Macs1209 ***** válasza:
Felfogás kérdése csupán.. Inkább örülnétek, hogy a barátnőtök még a nőknek is bejön, nemcsak a pasiknak :D
2012. szept. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne
2012. szept. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!