Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit gondolnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondolnátok, ha a barátnőtök nagyon kedves lenne?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel nagyon tetszünk egymásnak és alakulóban is van az,hogy összejövünk. Én nagyon kedves, figyelmes, gondoskodó, aranyos lány vagyok. Tudom,hogy ezt bárki mondhatja magáról,de én tényleg ilyen vagyok. (Még ha nem is hiszi el valaki attól még kérem válaszoljon a kérdésemre) Kicsit félek,hogy a fiú egy idő után kihasználja a kedvességem vagy azt hiszi,hogy csak megjátszom magam. Fiúk, ti hogy viselkednétek, mit gondolnátok akkor,ha egy ilyen lánnyal járnátok?

L/16


2010. ápr. 8. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát,ha nem ismerjük a fiút,nehéz lenne megmondani,hogy mit csinálna,meg hogy kihasználna-e.

DE szerintem a kedvességben is van már 1 túlzás,szóval,ne nagyon durván legyél kedves,mert engem az már zavar.

2010. ápr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kihasználni akkor fog tudni, ha hagyod.

Ha ő azthiszi megjátszod magad, akkor tegye azt.

Én a tenyeremen hordoznám a barátnőmet ha ilyen lenne, mert ugyanezt váltaná ki belőlem is.

2010. ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez sok mindentől függ pl ki az a lány milyen a fiú ...
2010. ápr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Andrewka ***** válasza:

Ha kezdettől fogva így viselkedsz akkor nem fogja feltételezni h megjátzsod magad. Azt meg neked kell észrevenned h csak ki akar e használni.


22/f

2010. ápr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én örülnék eg yiylen barátnőnek speciel:D


17/F

2010. ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

arra valók a randik h megismerjen és lássa h nem "játszol" hanem h ez vagy magad...ilyen vagy így szeressen..."unalmas" lehet ez a beszélgetve sétálok leülök valahova a csajjal...(nálad pasival) DE hasznos mert megismerheted.... az h kihasznál?? azzal nem tudsz mit tenni...vagy összejön vagy nem...bármelyik lehet...próbáld kiismerni és akkor tudni fogod h még mindíg megéri-e?...



----------------------------------------

| K ° i ° c ° s ° i ° É ° n™ 01 |

----------------------------------------

2010. ápr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!