Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnatok arrol, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnatok arrol, ha egy 33 eves pasi az esetek 70%aban 17-19 eves lanyokkal lenne joba? Illetve ilyen koru lanyokat szeditene/hulyitene es viccelodne veluk?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Azt, hogy szánalmas, ha az esetek 70%-ban nem talál korához illő lányokat és csak kihasználja a fiatalok naivitását.
2014. jún. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Gáz a pasi, mert a korosztályának nem kell. Majdnem minden 17 éves naív cicát meg lehet szédíteni jó dumával, megfelelő kiállással és határozott fellépéssel.
2014. jún. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem tud felnőni.
2014. jún. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tulajdonkeppen azert kerdeztem meg, mivel engem is megkornyekezett 3 eve 2 alkalommal is, illetve most is fuzoget. Nem udom, hogy adjak neki eselyt, vagy sem, mivel nekem evek ota tetszik, viszont az a helyzet, hogy eleg fiatal vagyok en is.

21

2014. jún. 1. 19:03
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

1: Mi az hogy korához illőeket? A történelem és a Föld nagy részén/részében az volt az elfogadott, hogy a férfi idősebb mindig 5-10 évvel kb. Csak a modern idők terméke ez az pár évvel fiatalabb-idősebb dolog és ez sem mindenhol.


2: Ugyanaz. Egy 33 éves pasinak szerinted 30 év körüli nőkkel kellene kezdenie? Minek, hogyha elérhetőek számára a JOBB, 20-25 körüliek is mondjuk?


Kérdező: Én 28 éves vagyok és jellemzően a 20-25 körüli korosztályban ismerkedem, de volt már dolgom 24 évesen 17 évessel is.


Azt tartom szerencsétlennek, ha valaki egy nőnek a korát nézi és kifejezetten amiatt nem ismerkedik vele. Ha tetszik (szép arca van, jó teste) és belül is érdekes elsőre, akkor felőlem lehet 17, 27, 37, 47 éves is. Viszont nekem kinézetre, fiatalságra leginkább a 20-25 évesek jönnek be, ezért jórészt a korukat nem tudva általában olyan időseket szólítok meg, olyan időseknél kezdeményezek. Miért? Mert megtehetem és mert ők vonzanak a leginkább. És mert jól esik.


Ja és majd ha 30-35 évesen családot és gyereket szeretnék, akkor azt egy 20-25 év körüli, tehát nálam valahol 5-15 évvel fiatalabb nővel képzelem el. Ha körbenéztek a nagyszüleitek, dédszüleitek között, rájöttök hogy ez is pont ugyanolyan normális, mint a "korodbeli" ember.

2014. jún. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szédíti, hülyíti a fiatal lányokat és most téged, mint fiatal lányt szintén megkörnyékezett, akkor én azért a helyedben óvatos lennék.
2014. jún. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért egy kicsit más, ha egy 28 éves srác ismerkedik mondjuk egy 22-24 éves lánnyal, mint ha egy 33 éves férfi egy 17 éves tinivel. Főleg, ha ugye szédíti, hülyíti az ilyen korú lányokat.

Mondjuk a kérdező már ennél idősebb, úgyhogy ő már megint más kérdés. Viszont én nem sokat várnék egy középkorú férfitől, aki rendszeresen tinilányokat szédít.

2014. jún. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem venném rögtön komolyan a helyedben,mert eléggé ráfázhatsz.Komolytalannak és éretlennek látszik a pasi a leírás alapján.
2014. dec. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!