Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 30 év körüli fiatalos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 30 év körüli fiatalos, nőtlen pasi BMWt vesz magának, az azt jelenti, hogy igényes? Vagy mit jelent?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 20:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én azért vennék BMW-mert megbízom a márkában és jó érzés vezetni. Biztonságos, kényelmes, jól néz ki. Szerelmes vagyok belé. Szerintem csak kétféle autó van a világon a BMW és a többi. Különben is ha lenne BMW-ém akkor inkább k***ákra költenék, és nem plázacicákat fuvaroznék! Plázacica is egy k***a csak nem vállalja mindenki előtt. De a k***a aki kinn áll az utcán az még a miniszter előtt is vállalja, hogy ő az, többre értékelem őket mint más sokszínű nőt. Ennyi!


20/F

2012. márc. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

a BMW szvsz rossz üzenet


1. plázacicákra hajtok

2. annyi pénzt keresek az ügyfeleken, hogy ezt is megvehetem magamnak


akkor inkább már taxi

2012. márc. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!