Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kellene elküldenem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kellene elküldenem?

Figyelt kérdés
Van egy srác és az egyik legjobb barátom de teljesen belém van zúgva. már mondta a szemembe hogy szret meg ilyenek. Nekem nem igazán jön be de én is szeretem de csak barátilag. Hogy kellene ezt vele úgy közölnöm hogy ne bántsam meg és barátok is maradjunk?
2012. márc. 13. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, h ezt nem kellene erőltetni, hiszen nem vonzódsz hozzá, VISZONT emberileg nagyon is bírod, szeretnéd, ha barátok maradnátok, de ha nem tud csak a barátod lenni, akkor itt a vége. tisztán, határozottan, őszintén.
2012. márc. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen, és igaz, hogy nem működött, mert ő ennek ellenére még mindig hajtott és csak bizonyítani akart a végén rájött vagyis felfogta, hogy tényleg semmi esélye nálam azóta nem nagyon beszélünk csak köszönünk.
2012. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nem lesz egyszerű de megpróbálom. köszi a válaszokat sokat segített
2012. márc. 13. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!