Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? 22/fiú

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 22/fiú

Figyelt kérdés
Na szóval egy jó ideje olyan magányosnak érzem magam, nincs egy normális barátom, nincs barátnőm, anyámat nem érdeklem tesóm meg le szar, csak magamra számíthatok, suliba nem járok mert 17 évesen ott hagytam hogy tudjak menni dolgozni mert annyira hülye voltam akkor, de ha vissza mehetnék az időbe teljesen máskép csinálnék mindent, most meg nem is dolgozok, olyan szar az egyedüllét el megy az ember kedve az élettől.....(((((
2012. márc. 3. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne fiút írj, hanem Férfit, és elhiszem hogy 22 vagy:)
2012. márc. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
irány a Duna... jobb lesz mindenkinek!! :)))))))))
2012. márc. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
kezdj el kondizni ha nincs pénzed konditeremre otthon. nézz utána neten h h kell. én rengeteg önbizalmat mertítek abból h nem kis gyenge vok mint régen hanem kezdek normálisan kinézni stb szv SZEDD ÖSSZE MAGAD! keríts melót és íratkozz be levelezőre
2012. márc. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél csinálni, mi az ami boldoggá tenne, hogy léphetsz ki ebből a magányból?

Ezt csak te tudhatod, hogy mi lenne jó neked. :)

2012. márc. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
TE kérdező nem ragyabéla vagy véletlenül? ő nyögte itt el az ilyen dumáit 15 percenként :S hogy milyen rossz az élet és nem járt iskolába rendesen és nincs barátnője nem mozdul ki a szobából..stb vagy ha nem te vagy, akkor jó úton haladsz
2012. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező amiket leírtál rengeteg mindenben megegyezünk leszámítva hogy én -2 év, meg hogy van melóm. De az összes többi stimm. Nekem ami segítene ha rám szakadna a bank és talán úgy élnék mint egy 20 éves (nem meló a hét 6 napján), neked a kíút egy OKJ szakma lehet, vagy vissza a suliba csak az hosszabb…

20F

2012. márc. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy debreceni vagy.
2012. márc. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
# 4/7 Tánc meg zene érdekel.
2012. márc. 3. 17:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Tényleg debreceni vagy?
2012. márc. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem.
2012. márc. 3. 20:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!