Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért nem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért nem kell tenniük semmit, hogy legyen pasijuk?

Figyelt kérdés
Csak ülnek és várnak, aztán akik közelednek hozzájuk közülük kiválasztják a legjobban tetszőt és kész, van is pasijuk és még elutasítás sem éri őket.Ez szerintem nem korrekt a férfiakkal szemben, nekik sokkal többet kell tenni, hogy legyen barátnőjük.Gyakorlatilag a nőknek az a dolga, hogy várják a sült galambot, és ha eljön akkor a legtöbb nem elég jó nekik.Ez szerintem szemben megy azzal, hogy egyenrangú a két nem, a nőknek hatványozottan könnyebb.
2012. márc. 2. 15:12
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Szerintem is veled lehet a gond... ha nekem egy srác megtetszik, a fél karomat odaadnám érte, a minimum az, hogy küldözgetem a jeleket, hogy tetszik... Ha ez nektek srácoknak kevés, akkor sajnálom. Ha azon siránkoztok, hogy meg kell tenni az első lépést, akkor ne tegyétek meg, nyalogassátok a sebeiteket otthon, egyedül.
2012. márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
21:14 jó, de ha én tetszem meg valakinek azt nem tudom róla levenni, nem értem a jeleket, ezek mik lehetnek és honnan lehet tudni?
2012. márc. 2. 21:19
 33/37 anonim ***** válasza:
ez a baj... hogy nem értesz a nőkhöz. akkor ne csodálkozz.
2012. márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Honnan kéne ezeket a jeleket értenem?
2012. márc. 2. 21:44
 35/37 anonim ***** válasza:

Azt írtam h akkor várható el ha oda vissza működik.. de úgy látom már elmentünk egy teljesen más témára.

De a lényeg h nem csak a férfiak érzik ugy hogy nehéz, és "lehetlen" nem ribi hanem normális nőt kifogni, hanem a nők sincsenek jobb helyzetben!!!!

20/L

2012. márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Megint általánosítás.

Én például már nem egyszer kezdeményeztem srácoknál, és akkor meg jönnek azzal, hogy legyünk csak barátok.

De szar duma, ha nem tetszek neki, azt mondja, mert ez így olyan megalázó.

Annyiszor utasítottak már el, hogy én soha többé nem fogok kezdeményezni.

Azt sem értettem soha, hogy volt egyáltalán bátorságom.

Nem vagyok sem csúnya, sem buta.

Átlagos lány vagyok, hozzám mégis csak olyanokkal jönnek oda, hogy ,,nem jössz d*gni?"...

Pedig egyáltalán nem öltözök kihívóan, kevés sminket használok és nem hordok magassarkút.

Mondjuk 18 évesen alulról súrolom a 160 centit, talán ez a baj.

Szóval a lányoknak sem olyan könnyű, legalábbis nem mindnek, aki nem olyan gyönyörűséges,nem kell senkinek.


A 25. válaszolót meg nem értem, miért pontozták le, csak azt írta le, ami ilyenkor egyeseknél van.

Nekem sem használ semmilyen gyógyszer, amikor megvan, hányni is szoktam, fáj mindenem,a mellem,a fejem, a hasam, de úgy,hogy legszívesebben meghalnék.

Persze olyan is van, akinek ilyenkor semmi baja nincs, de azért a legtöbb lánynak elég fájdalmas.

Mondjuk ez nem ide tartozik, csak -gondolom fiúk- lepontozták, de ők meg nem tudják milyen.

És ilyenkor nem csak fájdalmaink vannak, érzékenyebbek is vagyunk.

Utálom, hogy ilyenkor a legapróbb dolgokon úgy kiakadok.

2012. márc. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 mus musculus ***** válasza:

"De nézd a dolog jó oldalát: mi tudunk állva pisilni."

Mi is, csak sok lesz utána a mosatlan.:D

2012. ápr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!