Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért nem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért nem kell tenniük semmit, hogy legyen pasijuk?

Figyelt kérdés
Csak ülnek és várnak, aztán akik közelednek hozzájuk közülük kiválasztják a legjobban tetszőt és kész, van is pasijuk és még elutasítás sem éri őket.Ez szerintem nem korrekt a férfiakkal szemben, nekik sokkal többet kell tenni, hogy legyen barátnőjük.Gyakorlatilag a nőknek az a dolga, hogy várják a sült galambot, és ha eljön akkor a legtöbb nem elég jó nekik.Ez szerintem szemben megy azzal, hogy egyenrangú a két nem, a nőknek hatványozottan könnyebb.
2012. márc. 2. 15:12
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

„Persze, mert aztán te fogsz 9 hónapig terhes lenni és aztán kínok közt megszülni egy gyereket, aztán meg 8 órás munka után foglalkoznod kell a gyerekeddel, mert "abban a nők jobbak, ezért csinálják csak ők" ráadásul még csinosnak és vonzónak kell lenned mert különben a férjed ott hagy téged egy másik nőért... Mellesleg manapság már mindenhol azt hallani, hogy a lányok mennek oda fiúkhoz ismerkedni, mert a fiúknak nincs elég bátorságuk hozzá.”


Én is foglalkozni fogok a gyerekemmel, legalább annyit mint a feleségem, ha nem többet, hiszen egy gyereknek apja is van nem csak anyja!Nekem is csinosnak és vonzónak kell lennem, különben a feleségem hagy ott egy másik férfiért, vagy a barátnőm.Konditerembe kell járnom, nehéz súlyokat emelgetnem, hogy izmos legyek, ehhez jól összeállított étrend kell, nem ehetem azt amit szeretnék és akkor amikor szeretném különben nem lesz izomfejlődés.Hiszen a nők elvárják, hogy helyes legyen a férfi, meg jól nézzen ki, ráadásul ha nem vagyok jóképű akkor nincs is semmi smink meg szempillaspirál meg csomó ilyen dolog amivel lehet változtatni rajta, nektek ezek ott vannak, de a férfi ha nem jóképű már hatványozottan kevesebb nőnek kell! Meg ha nem vagyok elég magas akkor is ez a helyzet, egy 180 centinál alacsonyabb keveseknek kell, vagy akár 190 centinél alacsonyabb is!És ezen nem lehet változtatni!


"Mellesleg manapság már mindenhol azt hallani, hogy a lányok mennek oda fiúkhoz ismerkedni, mert a fiúknak nincs elég bátorságuk hozzá.”


Na ilyet még nem láttam, nem is a bátorság, hidd el neked sem lenne kedved a 20. nő után aki elutasított, mert szerinte nem vagy vonzó, vagy épp kiröhögtek a barátnőikkel mert ti mindig falkában jártok odamenni még többhöz.


„Akkor most jöhetnék azzal, hogy miért mi szülünk, miért nekünk van meg a menstruációnk, miért mi küzdünk azért, hogy nektek megfeleljünk (fogyókúrák, stb.). Szóval ennyit erről. Ez így van rendjén, a férfi udvarol a nőnek, nem a nő a férfinak.”


Neked is csak azt tudom írni mint az előzőnek, ti szültök, ez olyan nagy hátrány életet adni?Csodálatos dolog! Menstruáció… a legtöbb nőnek nem fáj, van rá egy csomó gyógyszer, pl. algoflex m, így is 44-5 nap egy hónapban.Meg aztán a szüléssel úgy vagdalóztok mintha olyan gyakran csinálná az ember, 1-2 szer szül egy nő életében, a szülés továbbá nem jön elő minden párkapcsolatban, vagy ha nektek eddig volt 68 pasitok gondolom nem mindnek születetek, mert úgy írjátok.

Eddig semmi érdemleges indokot, választ sem írtatok, nem kell címlaplánynak kinézni, továbbá egy kis smink, szemkihúzás rajtatok drámaian javít és vonzóbbak lesztek, na de egy férfinek nincsenek ilyen eszközei amivel könnyedén sokkal vonzóbb lehet a másik nemnek.

Hatványozottan nehezebb minden.

2012. márc. 2. 15:43
 12/37 A kérdező kommentje:

"Nézd a jobb oldalát ha felnősz akkor neked nem kell takarítani, főzni, mosogatni ^^

Tessék itt az egyenlőség! "


Dehogynem kell, 50%-ban nekem kell(milyen érdekes a nők szerint itt már egyenjogúság van), különben otthagy, mellesleg szerintem korrekt lenne 50%ban nekem elvégezni a dolgokat, mindenben 50%ot kéne nőnek is, férfinak is, olyanról még nem hallottam, hogy egy családban ne a férfi végezze a házimunka felét.

2012. márc. 2. 15:46
 13/37 A kérdező kommentje:

"A lány nem nyomulhat egyértelműen, mert akkor ribanc, de muszáj ilyenolyan körmönfont taktikákkal behálóznia a férfit."


Nyomulás lenne ha egy nő beszélgetni kezd egy ismeretlen férfival?Nem hinném.

2012. márc. 2. 15:47
 14/37 anonim ***** válasza:
Na nézzük csak: egyszer megállt egy csaj és köszönt nekem és várta, hogy mondjak valamit, kicsit sokkolva voltam igy hirtelen es pár másodperc múlva bement egy ajtón.Ott én voltam a hülye.Másik alkalommal nézett,mosolygott egy csaj csak hozzá kellett volna szoljak, belémszorult a szusz, ott is én voltam a hülye.Még tudok mondani pár példát, ahol vonzó csajok kezdeményeztek de elismerem ritka esetek, nem épp mindennapi de megtörténik.
2012. márc. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

Hm.. nagyjából elolvastam a kommenteket,de főképp a Te válaszaidat(kérdező) :) Mivel két különböző nemről van szó, így még jó, hogy másképp gondolkozunk. Én is sokszor mérgelődök, hogy a férfiaknak milyen könnyű, hogy nem kell havonta 1hétig "szenvedni" ..mert akármit is mondhatsz..kellemetlen, sokszor sokmindenben gátol,főképp a szexben.. és van akinek fáj is.. de szerintem ez nem ide tartozik, meg sosem lesz igazságos .. mint ahogy az élet sem az! A kérdésedre a válaszom annyi, ha magamból indulok ki, sok olyan pasi van aki jön, és "nem kell tennem semmit".. igen csak hogy mindegyik csak 1-2 kalandot akar, az meg nekem kevés. Olyan pasit keresni, aki egy párkapcsolatra is megfelel, valóban a nőknek is keresni kell!!!

20/L

2012. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

21L Honnan veszed, hogy azok a pasik csak szexet akartak volna?Lehet, hogy komoly kapcsolatot akartak.

Az biztos, hogy akinél én kezdeményezek annak semmit nem kell tennie azért, hogy legyen egy pasija komoly kapcsolatra, ugyan is én azt akarok.Tehát te azt írtad, hogy aki csak úgy közeledik hozzád az mind szexet akar, ez nekem fura, nem akarhat minden férfi csak szexet nem gondolod?Vagy épp te öltözöl úgy, hogy kidobod a melled, segged és nyilván akkor nem azokat vonzod akik arra kíváncsiak, hogy te milyen vagy, hanem azokat akiket felizgat a tested.

2012. márc. 2. 16:10
 17/37 A kérdező kommentje:
20l*
2012. márc. 2. 16:11
 18/37 anonim ***** válasza:

nem öltözködök kihívóan.. átlagosan.. csinosan, de nem k*rvásan! És onnan tudom,mert úgy közelednek,egyértelmű hogy csak szex.. pl.: "mikor szeretgetjük meg egymást"??:D

persze mondjuk akadt egy vagy két srác aki komolyat is akarna..na de azért vannak határok, elképzelések, izlés.. ők meg nem férnének bele a keretbe, és ez nem ego vagy ilyesmi, biztos neked is van olyan nő akihez hozzá sem nyúlnál!

Innentől kezdve azzal h itthon ülök és várom a kisgalambot a számba nem megyek semmire.

20/L

2012. márc. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Nem az a gond, hogy oda kell menni a csajokhoz, hanem az, hogy fogalmad sincs mit mondhatnál nekik, mert azért nagyon nem mindegy.A másik dolog hiába mész oda, ha egy nagy gomboc van a torkodban, legalábbis én sokszor igy járok.Másik dolog utcán keresem a tekintetüket, de ők még azért se néznek az emberre, na igy már elég t*kös kell legyél, hogy mégis hozzá szólj.Sokszor ráköszönök csajokra és mégis olyan rondán viselkednek, sokszor vissza se köszönnek...mindig én vagyok az égő helyzetbe, de nincs mit tenni.Vagy égő helyzetbe rakod magad, vagy nem csajozól és megvárod amig rádtalál a párod aki lehet nyitottabb, barátságosabb.
2012. márc. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

16:16

Hát nem tudom, felém még senki nem közeledett, akihez én közeledtem nem ilyen hülye célzásokkal, normálisan, de gondolom nem "ütöttem meg a mércét" nála, akinél meg megütöm az bagózik ezt tudatni velem ,ez a legnagyobb baj.Sőt, sok lány azt csinálja, hogy adja a jeleket, odamegyek és akkor beéget, és ő a "hű de nagy lány" ettől, és ezek 20-23 éves lányok, tehát nem kis tinik, totál nem értem, úgy látom a nőknek nagyon kedvez minden, bőven lehet olyan pasijuk amilyet csak akarnak könnyedén, egy férfinek meg szinte lehetetlen egy kapcsolatot létrehoznia.Elképesztő, hogy valaki szeretne kapcsolatot de nem lehet, kényszerszingli.

2012. márc. 2. 16:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!