Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért nem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért nem kell tenniük semmit, hogy legyen pasijuk?

Figyelt kérdés
Csak ülnek és várnak, aztán akik közelednek hozzájuk közülük kiválasztják a legjobban tetszőt és kész, van is pasijuk és még elutasítás sem éri őket.Ez szerintem nem korrekt a férfiakkal szemben, nekik sokkal többet kell tenni, hogy legyen barátnőjük.Gyakorlatilag a nőknek az a dolga, hogy várják a sült galambot, és ha eljön akkor a legtöbb nem elég jó nekik.Ez szerintem szemben megy azzal, hogy egyenrangú a két nem, a nőknek hatványozottan könnyebb.
2012. márc. 2. 15:12
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%

Ez igy nem egészen igaz amit leirtál.

Igen is sokat tesznek hogy legyen pasijuk,fogyokura torna meg minden ,hogy jobban nézzenek ki.

37/F

2012. márc. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
33%
szerintem ez azért van így, mert a fiúk általában jobban igénylik a szexet, mint a ők.. ebből adódóan keresik a nőt, akivel lefeküdhetnek.. (a legtöbb fiú ilyen..) - de ez csak az én véleményem.. :)
2012. márc. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
93%
Persze, mert aztán te fogsz 9 hónapig terhes lenni és aztán kínok közt megszülni egy gyereket, aztán meg 8 órás munka után foglalkoznod kell a gyerekeddel, mert "abban a nők jobbak, ezért csinálják csak ők" ráadásul még csinosnak és vonzónak kell lenned mert különben a férjed ott hagy téged egy másik nőért... Mellesleg manapság már mindenhol azt hallani, hogy a lányok mennek oda fiúkhoz ismerkedni, mert a fiúknak nincs elég bátorságuk hozzá.
2012. márc. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
91%
Akkor most jöhetnék azzal, hogy miért mi szülünk, miért nekünk van meg a menstruációnk, miért mi küzdünk azért, hogy nektek megfeleljünk (fogyókúrák, stb.). Szóval ennyit erről. Ez így van rendjén, a férfi udvarol a nőnek, nem a nő a férfinak.
2012. márc. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
73%
azért ez így nem igaz.. ugyanúgy figyelnünk kell a külsőnkre, stb, és ez nem úgy működik hogy ott vagyok egy szórakozóhelyen mint egy darab fa aztán majd csak odajön valaki... bár lehet hogy te csak ilyen lányokkal találkoztál eddig..
2012. márc. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
80%
Lehet nincs köze, de nekik kell szülniük, neked meg nem.Eltekintve a társadalmi szerepektől, ami a nemi egyenlőség beköszöntével eléggé tisztázatlan maradt fiú is lány is szokott kezdeményezni, de nagyobb arányban fiú és kisebb arányban lány.Nem akarom vitatni azt, hogy a férfi kell legyen a domináns és a nő akit levadásznak de ha elvárod hogy a barátnőd nőies legyen akkor neked is kell adnod a férfiasságot magadból és a kezdeményezés eléggé ide tartozik.
2012. márc. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
86%
De nézd a dolog jó oldalát: mi tudunk állva pisilni.
2012. márc. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Megjegyezném, hogy azért mert egy lány megszépiti magát, fitneszezik, az még nem jelenti azt hogy tesz azért, hogy pasija legyen.A jelzések, mosoly az ami már konkrét tett ennek érdekében.Sportolni én is sportolok mint férfi, de ezt magamért teszem, ez nem számit akciónak a becsajozásért.
2012. márc. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
81%

Szarul látod. Miért ne kellene a nőknek semmit se tenni?

A nőknek sem egyszerűbb ám, mert nekik úgy kell magukra felhívni a figyelmet, elcsábítani a férfit, hogy közben a férfi azt higgye, ő cserkészte be a csajt.

A lány nem nyomulhat egyértelműen, mert akkor ribanc, de muszáj ilyenolyan körmönfont taktikákkal behálóznia a férfit.

2012. márc. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
30%

Nézd a jobb oldalát ha felnősz akkor neked nem kell takarítani, főzni, mosogatni ^^

Tessék itt az egyenlőség!


F18

2012. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!