Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik normális fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik normális fiú?

Figyelt kérdés
Szerintetek van olyan fiú aki normális?Tudom , hülye kérdés de a lányok folyton ezen aggodalmaskodnak.É bevallom engem is érdekel hogy van e olyan fiú aki kedves kicsit úriemberesebb de mégis vannak hibái de viszont nem papucs? Ezen agyalunk a lányokkal és kíváncsi lettem , hogy van-e ilyen fiú?!
2012. febr. 29. 20:36
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
Kedves vagyok, és úriember is, meg kib@szott csúnya is..
2012. febr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:

7.nek mondom, hogy vagy nem xD

olyan suliba járok, ahol a lányok aránya a fiúkéhoz ez:

3:28

És minden jó vagyok, csak éppen jóképű nem..

2012. febr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
11. xD dettó
2012. febr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:
Nem tusom szerintem nem a külső a lényeg...de ez az én véleményem..csak annyira kíváncsi vagyok :D mert nem tudom , hogy hol lehet ilyeneket találni a Marson kívül :D
2012. febr. 29. 20:42
 15/60 anonim ***** válasza:

Van. Én nem tartom magam úriembernek, de udvarias vagyok, érdekel a lány lelkivilága, gondolatai, hogy hogy érzi magát, mit gondol az életéről, szóval nem csak egy húsnak nézem. Hibáim vannak, nem is kevés, de ezzel sokan így vagyunk, úgy gondolom. :)

Én meg azon szoktam gondolkodni, hogy létezik-e ilyen lányban, aki ezek mellett még tetszene is és nem lenne kicsinyes, önző, de eddig nem volt túl nagy szerencsém. Mindenesetre nem szabad feladni és általánosítani.

2012. febr. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim válasza:
Ennyi erővel miért léteznek normális lányok nem csak a plázacicák? Lányoknál és Fiuknál is ugyan úgy van rossz és a jó kategória bár mondjuk kinek mi az ideál és hiába vagyok normális stb. stb. nem vagyok egy páva szimpla srác vagyok de a lányok többségének akármennyire is leszóljátok még is csak a szolisabbja kell tisztelet a kivételnek tehát hiába vagy normális a lányokkal kedves előzékeny tudom is én akkor megkapod a friendzoned bélyeget és csókolom most akkor miről is beszélünk ?
2012. febr. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
Létezik normális de senki sem hibátlan! Emberek vagyunk mi is nem állatok(Na jó néha talán de velünk jár)amúgy a fiúk ugyan ezt gondolják a lányokról hogy van-e normális.
2012. febr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
budapesten ritka az biztos,de máshol is élnek magyarok :)
2012. febr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
A normális teljesen relatív, tehát mindenkinek mást jelent a normális, tehát nem, nem létezik a fajtánkból ilyen, ahogyan normális nő sem létezik.
2012. febr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Arról lehet megismerni az ilyet, h messziről elkerüli minden lány :P
2012. febr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!