Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Ti elengedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Ti elengednétek egy 15 éves lányt nyáron, egy ugymond "falusi bálba"? Várom a válaszokat!

Figyelt kérdés
Ti elengednétek egy 15 éves lányt nyáron, pont azon a nyáron amikor épp kijárta az általánost egy ugymond "falusi bálba" nem kell itt semmi rosszra gondolni !Nem városi drogos disco , hanem egy olyan falusi dolog ahol majdnem mindenki ismer mindenkit!!A lánnyal nincs semmi probléma jól nevelt kitünő tanuló illedelmes stb. biztos hogy nem inna stb....csak táncolna és jól érezné magát a barátnőivel!
2009. máj. 31. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Én elengedném.
2009. máj. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
és akkor itt mi is a gond? miért ne engednénk el ha iylen megbízható?
2009. máj. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is elengedném, főleg ilyen falusi bálba. :-)

Főleg, hogy ilyen megbízható ;)

2009. máj. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát itt az a gond ,hogy ennek ellenére nagyon szigorúak otthon,és megkéne beszélni hogy azért most már kezdek "felnőni" és talán nem lenne baj ha egy kicsit több szabadságom lenne!!És hogy kezdjek ebbe bele egyáltalán!!???

Mert néha a szivem fájdul meg amikor látom hogy a nálam egy évvel fiatalabb osztálytársam/im minden péntekem buliba vannak ,és méghozzá nem is érdemlik meg mert nem tanul/na jól iszik/nak stb.! Tudom hogy ezt nem kell irigyelnem mert ez annak a jele hogy a szülei nem figyelnek oda rá stb..!De azért felháborít néha hogy én aki igazán megérdemelném én nem tehetem meg még ennek a felét sem!!Én nem vágyom ilyenekre ,csak legalább azt a minimumot engedjék!!!....Hogy kezdjek neki a beszélgetésnek vagy valami??

2009. máj. 31. 21:22
 5/9 anonim válasza:
Én is! Főleg ha meg is bíztok egymásban.
2009. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15 évesen? bazz:) 15 évesen sokan már disco k.rvái... sztem simán engedd el
2009. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
itt én vagyok az a 15 éves lány!!!:)
2009. máj. 31. 22:14
 8/9 anonim ***** válasza:

már nem is azért de egy falusi bálba lazán kéne engedni én is 15 vok és engem simán elengednek koncertekre ahol tudják h iszom csak rólam tudják h tartom a mértéket egyébként az ilyet fokozatosan kell engedtetn ia szülőkkel először csak városba aztán kisebb koncert úgy h a szülők is ott vannak aztán koncert egyedül haverokkal majd ott alvós koncert és máris kész h elengednek ilyen helyekre


am úgy beszélsz itt a diszkósokról mint ha maga lenne a sátán pedig nem csak ők így érzik jól magukat

2009. máj. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ja,így akkor értem mi itt a gond:)nyugi,nálam is ugyan ez volt/van ...mondjuk már annyira nem:)engem legelőször a 16.születésnapomon engedtek el a szüleim:S nagyon sokat harcoltam velük, hogy engedjenek el hamarabb is,de nem. és 16. szülinapom után sem engedek nagyon.... rá két hónapra egyszer még.. aztán tavasszal egyszer-kétszer, és akkor is az volt, hogy én inkább tanuljak és ne ilyenekkel foglalkozzak, fiatal vagyok még ehhez... aztán nyáron már egész jól el voltam engedve:)most féléve voltam 17 de még a mai napig vannak amúgy balhék emiatt:S ..mondjuk csak iskolaidőben,szünetben nem:)

de szerintem úgy kezdj hozzá, hogy leülsz a szüleiddel beszélni és elmondod, hogy tudod, hogy féltenek,és meg is érted, de már nem vagy kislány, tudsz magadra vigyázni, és szeretnéd bebizonyítani, hogy megbízhatnak benned, ha elengednek, akkor is:)

remélem tudtam segíteni^^

2009. jún. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!