Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák, ti elengednétek a 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák, ti elengednétek a 13 éves lányotokat egy fiú ottalvós bulijába?

Figyelt kérdés
Anya valószínűleg elengedne de apa... :S Szóval,megvagyok hívva egy buliba ami az évzáró után lesz, és ottalvós,ha csaj rendezné semmi gond nem lenne ,de mivel egy fiú rendezi így elég necces :S elég sok fiúlesz...köztük a barátom is. Nemkell semmi olyanra gondolni !!!! Ti elengednétek a lányotokat?
2009. ápr. 24. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem.Éjfélkor érte mennék.
2009. ápr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
nem.
2009. ápr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de csak akkor, ha tudnám, hogy megbízhatok benne, és ismerném a társaságot.

Máskülönben nem.

2009. ápr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire ismeri ezeket a fiúkat? És az eddigi bulikat?

Minél többet mondj el nekik a helyzetről: hol, kik, meddig lesz - és milyen bulik voltak idáig?

A barátoddal idáig milyen a viszonyuk? Ha még nem tetted meg - nem kéne bemutatni?

2009. ápr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Eddig minden buliba elengedtek, sőt még amikor nemakartam akkoris mondták hogy menjek csak el! Anyukám ismeri a fiú anyukáját és elég jóbavannak. És a fiút is ismerei.

a barátomat is ismeri ,de azt nem tudja hogy járunk talán csak sejti

2009. ápr. 24. 19:38
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Én elengedném a lányom!
2009. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én fordított helyzetben voltam...

Engem hívtak megy egy csupa lányokkal töltött házba...

Természetesen elengedtek mivel volt ott felnőtt is és megbíznak bennem...a társaság szülei is meg az én szüleim is...

Ha apudnak nincs rá oka, hogy ne bizzon benned akkor szerintem el fog engedni...

Amúgy te leszel az egyetlen lány?

És apukád azt hiszi h. orgia lesz?

2009. ápr. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
én ha ismerném akkor el, úgy gondolom hogy nincs olyan szinten beleszólni a gyerekem életébe hogy évekig utáljon miatta és a saját hibáiból vagy jótetteiből tanul, fejlődik, persze egy normális családi légkörben ahol teljesen szabad téma a szex meg a hasonlók, ott nem is kerül ki a gyerek ilyen debilen mint a nagy része hogy 13évesen hozzák a hírt hogy nagypapa!
2009. ápr. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát úgy akarok ottaludni hogy ha barátnőim is ottalszanka. egyedül nem szertnék.Csak nemtudom hogy elengedik-e őket
2009. ápr. 25. 09:51
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

MI lesz, ha éjfél után meglepetésszerűen elviszik őket?

Szerintem úgy beszéld meg a szüleiddel, hogy éjfél körül telefonálsz, maradsz-e. Ha nem, akkor jöjjenek érted.

2009. ápr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!