Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy fent van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy fent van szextárskeresőn?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve megismerkedtem egy férfivel, akivel "hivatalosan" még nem járunk, de nagyon alakulóban van a dolog. Egy dolog viszont zavar, hogy többször is rajtakaptam, ahogy szextárskeresőn nézelődik, ráadásul még fizet is havonta x összeget, hogy prémium tag legyen. Lehet, csak én fújom fel a dolgot, de nagyon nem tetszik a dolog. Ti mit gondoltok erről?
2012. jan. 23. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem sem tetszene. Miért is vágnék hozzá jó képet. Én ilyen emberrel nem jönnék össze az biztos aki ilyen oldalakon van fenn. De mindenkinek más a véleménye.
2012. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Lapátra vele!!!
2012. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem kellene nekem ilyen pasi, mert más az értékrendünk. Nem jobb, nem rosszabb, más. Mindenki keressen olyan párt, akivel a számára fontos dolgokban egyforma az ízlése.
2012. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
2 szó: nem normális!
2012. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

Mivel még nem vagytok együtt így sok közöd nincs hozzá, hogy mit csinál.


Majd ha össze jöttök akkor szóvá teheted

2012. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tetris ***** válasza:
96%
Az a meglátásom, hogy te is csak szextársnak kellenél neki. Felejtős!
2012. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz, hogy nem vagytok együtt, így nincs közöd hozzá, de aki a mai világban képes a szexért fizetni (mert kb azt teszi)...Nálam biztos felejtős lenne az ipse.
2012. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
felejts el vele osszejonni... nekem is volt egy ilyen pasim, a kapcsolatunk alatt sem vette le magat az oldalakrol mire kesobb rajottem. nemely ferfi fuggo az ilyen oldaltol. miert mondana le rola? itt premium member-kent valos meztelen noket bamulhat akik meg le is fekudnenek vele... ne tudd meg nemely no milyen pozicioban levo kepet rak fel magarol... ha ez kell neki alljon tovabb.
2012. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ismerős a fajtája.Sajnos azt kell mondjam,az ilyen férfiak nem éppen a hűség mintaképei,és bizony senki kedvéért nem fognak lemondani az ilyen oldalakról.Ha kell,sutyiban csinálják,de akkor is a szex lesz életük középpontja.A baj csak az,hogy nem éppen kizárólag Veled.
2012. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%

Én viszont nem vagyok benne biztos ,hogy feltétlenül a szakítás a jó döntés.


Sok-sok párkapcsolatban élő férfiismerősöm lebukott már ilyesmivel,olyanok akik szerették a feleségüket és ennek ellenére fent voltak ilyenféle társkeresőkön.

Vonzotta őket a titokzatos,izgalmas vírtuális világ,feszegették a korálaikat,határaikat,bókoltak,írtak minden félét az ott lévő nőknek ,DE ha lebuktak egyértelműen a családjuk megmentése mellett döntöttek.

Azt gondolták,hogy ez még belefér,ugysem tudja meg a másik soha...

Persze mi nők nem így gondoljuk,hatalmas a csalódás ilyenkor.


37 éves vagyok és sok ilyen esetről tudok,mind együtt maradtak,jól élnek,esetleg párszor ezután megkapta a pasi (aki otthon egy alkalmazkodó,a feleségét tenyerén hordozó ),hogy ne akarjon már Casanova lenni :-D.


Legtöbben sosem lépnek túl egy bizonyos határt,csupán kiélik egy olyan énjüket amilyenek a valóságban sosem lehetnek.


Dr Lux Elvira is nagyon elfogadó az ilyen netes kalandozásokkal kapcsolatban .

2012. jan. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!