Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fent van egy szextárskeresőn!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fent van egy szextárskeresőn! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Arra ébredtem fel, hogy a párom reggel 6 órakor az ágyban laptopozik és írogat valamit... Megkérdeztem tőle, hogy mit csinál ilyenkor miért nem készülődik?? (Neki már bent kell lenni 7órakor a munkahelyén) Erre a kérdésemre nagyon megijedt és csak annyit mondott, hogy csak megnézett valami dolgot... Aztán fogta magát gyorsan letusolt és ment a munkahelyére...

Napközben unatkoztam ezért bekapcsoltam a laptopot egy kis netezésre... (Csak egy laptopunk van amit közösen használunk...) Régebben mindig minden előzményt kitörölt, de most láttam, hogy nem törölte ki mert gondolom megijedt amikor felébredtem... El sem hittem amit láttam!!! Szextárskereső oldalak voltak amikre rákattintottam de sajnos nem tudtam belépni.. de a felhasználó név ott volt az ő nevével illetve becenevével!!! Köpni nyelni nem tudtam... Egész nap ezen kattog az agyam!! Már hazajött 11kor a munkából de nagyon fáradt volt 1-2 szót váltottunk és annyi volt... Félek, mert ez azt jelenti, hogy már nem is kíván pedig a szex mindig jó vele meg szerintem neki is jó velem.. ezt hangoztatja is.. de akkor miért van fent egy szextárskeresőn??? Kérlek, segítsetek nekem mit tehetnék?? Ő: 29, én: 27 éves vagyok.


2011. aug. 5. 00:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
10%

Ehhh... nő vagy, és 27 évesen még buta is... :-/


Egy férfinél ez pontosan annyit jelent h. férfi..., azaz semmit.


Máskor aludj tovább...

2011. aug. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Szerinted? Süss neki csokitortát! Bár én ebben a helyzetben már ma este szembesítettem volna, majd átküldöm a szexpartneréhez aludni. Jő-jó, ragaszkodsz a párodhoz, na de mindenáron?
2011. aug. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
29 évesen nem bír még a farkával az a baja... Szerintem tedd szóvá a dolot, hát az anyja p*csáját nézné hülyének a pasim ne engem... Nálam lenne ajtó csapkodás vagy kalap kabát...
2011. aug. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%

hát.. elküldeném.. keresgéljen egy életen át..

Te pedig, kedves Kérdező, próbálj egy értelmes, emberi kapcsolatot kialakítani - a gyógyulás után. Mert ez nem volt az.

2011. aug. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%

Miaz hogy nem jelent semmit én nem hagynám hogy a párom ezt tegye, számon kérném hogy mit csinál, mért van akkor velem..

Én mondtam a páromnak hogy nem osztozom rajta senkivel, ha ez nem tetszik neki akkor hagyjon ott. Szóval szerintem beszélgess el vele!

2011. aug. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
39%
Ez a te döntésed, gondolkodhattál eleget már hogy vajon miért is van ott fent. Nekem ennyi bőven elég lenne, először is közölném hogy tudom hogy ott van. Megkérdezném miért. Nem hinném el a hazugságait. Szakítanék. Számomra ezek a szextárskeresők undorítóak, nekem ez nem fér bele egy kapcsolatba hogy a párom ilyeneket nézzen és még regisztrál is, ha neki ez a szórakozás, ez normális akkor nem passzolunk. Én így gondolkodom, de hogy te hogyan azt te gondold végig. De mindenképp beszéljetek erről.
2011. aug. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
26%

Kíváncsi, ennyi az egész. Férfiból van, és hízeleg a hiúságának ha valami pics@ ír neki a társkeresőről, meg kíváncsi, mifélék vannak rajta. Nem lesz abból semmi komolyabb.

28/N

2011. aug. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Bocsi, buta nőszemély vagy, én nem hagytam volna annyiban, esetleg még ha hamarább észrevettem volna a zuhany alól is kirángattam volna. Szétszedne az ideg, vagy azonnal összepakoltatnám.
2011. aug. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
51%
ez már régen rossz =/
2011. aug. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
20%

eh, boldog tudatlanság!


ameddig nem csinál semmit addig ne túráztasd az agyad.


én pl nem kutatok a párom után, ha valami olyasmit csinálna, ami nem fér bele a kapcsolatunkba, az úgyis feltűnne turkálás nélkül is.

2011. aug. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!