Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fent van egy szextárskeresőn!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fent van egy szextárskeresőn! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Arra ébredtem fel, hogy a párom reggel 6 órakor az ágyban laptopozik és írogat valamit... Megkérdeztem tőle, hogy mit csinál ilyenkor miért nem készülődik?? (Neki már bent kell lenni 7órakor a munkahelyén) Erre a kérdésemre nagyon megijedt és csak annyit mondott, hogy csak megnézett valami dolgot... Aztán fogta magát gyorsan letusolt és ment a munkahelyére...

Napközben unatkoztam ezért bekapcsoltam a laptopot egy kis netezésre... (Csak egy laptopunk van amit közösen használunk...) Régebben mindig minden előzményt kitörölt, de most láttam, hogy nem törölte ki mert gondolom megijedt amikor felébredtem... El sem hittem amit láttam!!! Szextárskereső oldalak voltak amikre rákattintottam de sajnos nem tudtam belépni.. de a felhasználó név ott volt az ő nevével illetve becenevével!!! Köpni nyelni nem tudtam... Egész nap ezen kattog az agyam!! Már hazajött 11kor a munkából de nagyon fáradt volt 1-2 szót váltottunk és annyi volt... Félek, mert ez azt jelenti, hogy már nem is kíván pedig a szex mindig jó vele meg szerintem neki is jó velem.. ezt hangoztatja is.. de akkor miért van fent egy szextárskeresőn??? Kérlek, segítsetek nekem mit tehetnék?? Ő: 29, én: 27 éves vagyok.


2011. aug. 5. 00:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Nos, lehet hogy nem csak hokizik arra az oldalra.

Vagy nem csak az volt a szándéka.

Beszélni kéne vele, hátha kiderül valami, amire nem is gondoltál volna!

2011. aug. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
80%
En beregisztralnek, feltennem a fotomat es irnek neki ismerkedos levelet, ha kiakadna ezen, akkor pofanrohognem. Tovabba meg is csalnam es sz...ra alaznam.
2011. aug. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Mindig meglep, hogy az emberek mennyire nem ismerik azt a másik személyt, akivel együtt élnek...


Beszéljétek meg, hogy mi ez az egész, és min kéne változtatni.

2011. aug. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Sok ilyen keresőn nem láthatsz szinte semmit, ha nem regisztrálsz! Ok, kiderült, valami nem elég a társadnak, meg kell beszélni, mi a baj.Nagyon sokan nézegetik ezeket az oldalakat. Mondjuk ha nagyon megijedt, lebukottként érezte magát, az azért gyanússá teszi az ügyet, lehet többet akar puszta nézegetésnél. Amúgy én is néztem már sok ilyen oldalt(nő, 30+), és ha kiváncsi vagyok pl. a hobbijára, de sokszor csak a képére, hát azért már be kell regisztrálni. Szóval a csak kiváncsiaknak is kell a regisztráció.
2011. aug. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Nos, szerintem a nézegetésnél azért többről van szó. Mert ugye ki az a barom, aki egyszer meg akar nézni valamit, mert kíváncsi mi megy azon az oldalon, ezért beregisztrál. De szerintem a kíváncsiságnak itt vége is van. ahogy megnézte, látja milyen, ki is törli magát, mert MINEK MARADJON. nem igaz?

Ha viszont reggel 6kor nincs jobb dolga mint a hitvesi ágyban szexbartátnőt vadászni, hát mondjon aki amit akar, ott már nincs meg az aminek meg kéne lennie.


Én voltam aki a szünetet javasoltam, és még mindig azt javaslom. Komoly kapcsolatból visszaváltani a kötetlen laza kapcsolatra. aztán mindenki szabadon ledöntheti merre tovább.

2011. aug. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

"annál minden pasi gyávább h biztosat a bizonytalanra "


Ez mese kis anyám. Főleg ha el vagy hízva, akkor nagy a szád. Tudod, hogy amúgy csak mosógépnek kellesz.

Inkább magadon gondolkozz el, ne a pasit bántsd. Nézzél meg egy társkereső oldalt. Általában 10 nőre jut egy pasi.

2011. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

He-he-he..

Első hozzászóló vagyok...

Azért látszik, hogy kinek mit jelent ez az egész. A női hozzászólók kidobnák, megbeszélnék, felpofoznák, kérdőre vonnák, stb. a férfit...


Nekünk férfiaknak pedig úgy látszik ennyire semmit nem jelent ez az egész....


szv. le lehet vonni a tanulságokat kedves hölgyeim: k*rvára fogalmuk sincs a férfiak gondolkodásmódjáról (elég szomorú)...

Azon nyomban, ha az én barátnőm elkezdene nyomozgatni utánam, rögtön elkezdenék titkolózni, utána mindig bujkálni egymás elől- majd már csak dafke elkezdeni ismerkedni, végül a "házisárkány" elől úgy menekülnék ahogy csak tudok....


Tisztelt hölgyeim! Hány válás is jut a "boldog" kapcsulatukra....- nem kis számban pont a otthoni "soha nem hagy békén", és a házisárkány-feeling miatt...


Higyjék el, úgy soha nem szeret otthon lenni a madárka, ha nem röpülhet néha-néha egyet a szobában....

2011. aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
61%

ma 08:46 vagyok!


Tévedsz utolsó de nagyot!

Én férfi vagyok de nekem ha van párom akkor mi a f@szért nézelődjek más pinák után egy szexrandi oldalon??

Olvasd el az előző válaszomat hogy mi a véleményem!

2011. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Olvastam véleményeket pro és kontra. Nekem is megvan erről a véleményem. A Te szemszögedből, Kérdező, azt kell eldöntened, hogy ez belefér-e az erkölcsi szabályaidba, vagy sem. Ha nem, akkor lépj ki a kapcsolatból és adj esélyt magadnak egy Neked megfelelőbb párra (mert hidd el, hogy van olyan pasi, aki monogám minden tekintetben), neki meg egy szabadabb gondolkozásúra (mert van ilyen hölgyemény, akinek ez simán belefér az értékrendjébe, gondolom nem véletlenül).
2011. aug. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!

Természetesen neked van igazad. Nézd át minden levelét, mobiltelefonját, bukszáját, kabátját, alsónadrágját. Szagold meg a f@rkát is, és ha nem a te szagod van rajta, akkor zavard el, a vakvilágba. Kapsz helyette ezer másikat, akit egyáltalán nem érdekel a pin@. Sem a tiéd, sem a másé.

2011. aug. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!