Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a büdös francért van fent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a büdös francért van fent társkereső oldalon amikor itt vagyok neki?

Figyelt kérdés

Lebuktattam a páromat és rájöttem hogy fent van egy társkereső oldalon!Te mit szólnál hozzá ha meglátnád fent egy ilyen oldalon??Azt mondja csak barátkozik,csak egy baj van én ezt nem hiszem el,mert barátkozni lehet utcán,beülős helyen,szórakozó helyen,vagy bárhol,iwiwen,facebookon pl.

Azt mondja hogy soha nem írt vissza eddig senkinek csak az egóját akarja ezzel növelni állítása szerint és hogy ez jól esik neki,miközben tőlem ugyanezt megkapja...Vélemény?


2011. szept. 13. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is fent van. Még azelőtt regisztrált, hogy összejöttünk. Azóta nem lép be sehova, sok helyről még törölni sem tudja magát.



Ha téged megnyugtat, regisztrálj te is álnéven, és irj neki. És akkor megtudod mi az igazság.

2011. szept. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A véleményem, hogy gáz, az ilyen hazug ember ne akarjon barátnőt magának. Tipikus esete a nincs ló szamár is jó, de addig is keressük a lovat gőzerővel, vagy az újabb jobb szamarat....
2011. szept. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszene a dolog.

Ahogyan az sem, hogy azt mondja: "csak az egóját akarja ezzel növelni".

Szerintem ez a kijelentés egy önimádó emberre vall.

2011. szept. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi....a barátnőm van fent...
2011. szept. 13. 11:08
 5/10 anonim ***** válasza:
28%

Mit vársz a kapcsolatotoktól, ha olyan alapvető dolog nincs meg, ami nélkül szerintem nem lehet kapcsolatban élni: a bizalom...

Tegyük fel, hogy nem jogos a felháborodásod és tényleg igazat mond. Nem hiszel neki, nem bízol benne. Én a helyében nem maradnék veled a bizalom hiánya miatt.

Tegyük fel, hogy igazad van. Mit akarsz attól, aki hazudik neked?

2011. szept. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:09


Ja én kérek elnézést!!!!Ja hogy még én vagyok a hibás???:D

Én megbízom benne nem arról van szó,de nem tudom ennek mi az értelme??!Amikor én is dicsérem eleget és tőlem is elég vissza igazolást kap...

2011. szept. 13. 11:12
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem az a gáz,hogy nem tudjátok ezt megbeszélni.

valószínű azért van fent, mert valami hiányzik neki a kapcsolatotokból. én a helyedben megkérném, hogy mutassa be az "ottszerzett barátait" akkor kiderülne,hogy mi van.

2011. szept. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is haragudtam és többször előfordult, hogy a pasi, akivel összejöttem, fenn volt társkeresőn. Rákérdeztem, mert engem is sértett a dolog, ahogy Téged, kedves kérdező, mégsem volt hajlandó törölni magát és pont ilyen dumát adott elő, hogy tkp. nem ismerkedik, csak "nézelődik".

Én otthagytam az ilyeneket. Sajna kettő is volt ilyen.

Abszolúte elfogadhatatlan az ilyen szerintem, hogy társkeresőn van, amikor van párja.

2011. szept. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

11.09 elég érdekesen közelíti. A "bizalom" nem arról szól, hogy a párunk hadd díszelegjen társkereső oldalakon (alapból milyen égő ez rád nézve,nem? pl.közös barát meglátja?) én "megbízok benne" hogy úgysem csal meg! Nehogymár! Én biztos őrjöngenék, ha a párom fent lenne. Amúgy hogy bukott le?

Ezek után megkérdőjelezhető, hogy mennyire szeret ő téged.

Elmondod, én is olyan nő voltam, hogy nagyon szerettem megerősítést kapni férfiaktól, hogy szépnek, vonzónak látnak. De amióta van a párom, TŐLE van szükségem erre, és mások nem érdekelnek. Én mondjuk szerelmes is vagyok belé, ezzel a lánnyal nem tudom, mi a helyzet irányodban.

2011. szept. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dobd ki a p-be, de latvanyosan ahogy ok szoktak.. Borond az ajto ele oszt menjen illegjen mashoz
2012. ápr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!