Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti komolyan vennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti komolyan vennétek egy ilyen férfit? Eset lent!

Figyelt kérdés

Két hónapja megismertem egy férfit, srácot, hiszen 24 éves. Én is.

Ahogy találkoztunk, kedvesen odajött csevegni, majd nap nap után szintén. Végül úgy alakult, hogy nem találkoztunk kb 1 hónapja. De mielőtt ez így alakult volna, kaptam tőle egy kedves üzenetet egy közösségi oldalon, hogy kedvel, sajnálja, hogy jobban nem ismerhetett meg.

Majd pár hétig csend, aztán jött még egy levél, hogy milyen rossz, hogy nem beszéltünk többet stb.

Végül egy haramadik levél nem olyan rég, amiben célzott arra, hogy találkozhatnánk.


Ne feltételezzek róla rosszat? Így megkedvelt volna, alig beszélgettünk.


Szerintetek ennyi idő elég ahhoz, hogy megkedveljen vagy csak megtetszettem és le akar feküdni velem?


2012. jan. 19. 00:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Miért szerinted , ha valaki csak a szexre hajt, az nem teper pl 1 hónapig?

És ha állandó szexpartnert keres? Arra a büdös életben nem jövök rá, csak amikor átvágott.


Lehet egy 24 évesről komoly kapcsolatot feltételezni?

2012. jan. 19. 01:07
 12/18 anonim ***** válasza:

Hát persze így is fel lehet fogni, csak ennyi erővel soha az életben nem adhatsz esélyt senkinek, hisz mindenkinél előfordulhat ez, hogy csak szexpartnert keres.

Nincs egy konkrét dolog, amiből az emberről lehet tudni, hogy na ő most csak erre hajt... De azért ezt érzi egy nő, hogy a férfi hogy néz rá, egy tekintetből hihetetlenül sok mindent le lehet szűrni! Hogy látod e benne az őszinte csodálatot, ha rád néz? Vagy majd idővel a szeretetet, szerelmet? Vagy csak a vágyat?

Mert szavakkal bármit lehet mondani, bárhogy hazudhat, de az, hogy a szeme mit sugároz, azt nem tudja megjátszani úgyse! Koncentrálj erre!

2012. jan. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező.

Egy 20 éves egyetemista fiú vagyok (volt már pár barátnőm és volt már pár nővel dolgom is, szóval nem csak ábrándozok, mielőtt a sok majom beszóna').

Legyél kedves és adj egy lehetőséget annak a 24 éves srácnak.

Ha csak szexelni akar akkor is. Ha csak azt akart, lesz egy jó estétek, ha komolyan megszeret amiért lefeküdtél vele, nyert ügyed van. :)

2012. jan. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem muszáj vele rögtön lefeküdni.
2012. jan. 19. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ezekből te azt szűrted le, hogy csak meg akar kefélni? mégis hogy sikerült erre a következtetésre jutni? szerintem hülyeség... de tegyük fel, hogy egy férfi valóban csak a szexre hajt nálad. tudod akkor mit kell tenni? nem lefeküdni vele, kétlem, hogy megerőszakolna...
2012. jan. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Lehet egy 24 évesről komoly kapcsolatot feltételezni?"


Ez a világ legbutább kérdése... Nem a kortól függ. Szerinted minden tizen/huszonéves csak a szexre hajt? Ugyan már...

2012. jan. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Eszembe nincs az ágyába ugrani, nem vagyok az a fajta nő. De érzelmileg nem mindegy, hogy belebonyolodom-e, maert ha rájövök, nem vett komolyan, nagyon fog fájni és és én ettől félek.
2012. jan. 19. 22:43
 18/18 anonim ***** válasza:
Persze lehet hogy csak dugni akar és kész.
2013. okt. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!