Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti komolyan vennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti komolyan vennétek egy ilyen férfit? Eset lent!

Figyelt kérdés

Két hónapja megismertem egy férfit, srácot, hiszen 24 éves. Én is.

Ahogy találkoztunk, kedvesen odajött csevegni, majd nap nap után szintén. Végül úgy alakult, hogy nem találkoztunk kb 1 hónapja. De mielőtt ez így alakult volna, kaptam tőle egy kedves üzenetet egy közösségi oldalon, hogy kedvel, sajnálja, hogy jobban nem ismerhetett meg.

Majd pár hétig csend, aztán jött még egy levél, hogy milyen rossz, hogy nem beszéltünk többet stb.

Végül egy haramadik levél nem olyan rég, amiben célzott arra, hogy találkozhatnánk.


Ne feltételezzek róla rosszat? Így megkedvelt volna, alig beszélgettünk.


Szerintetek ennyi idő elég ahhoz, hogy megkedveljen vagy csak megtetszettem és le akar feküdni velem?


2012. jan. 19. 00:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ezt csak ő tudhatja... De elképzelhető, hogy valami nem jött neki össze és te voltál a B vagy C terv.
2012. jan. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Macs1209 ***** válasza:

1 beszélgetés elég, hogy megkedvelj valakit, de inkább csak érdeklődés szintjén. Vagyis saját példa alapján.

Persze lefektetéshez is elég ennyi, de az nem az én világom.

2012. jan. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Akkor most mit gondoljak?? :(
2012. jan. 19. 00:37
 4/18 anonim ***** válasza:
Semmit. Találkozz vele, beszélgessetek és úgyis kiderül mit akar. Ha csak dugni, akkor küldd el a francba:)
2012. jan. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Olyan helyen dolgozom, ahol ügyfeleket fogadunk, bárki bejöhet. Keresett engem, bejött, hogy meglátogasson bent.
2012. jan. 19. 00:39
 6/18 A kérdező kommentje:

Eddig érettebb párom volt, most nem tudom vele mit kezdjek. Nagyon kedvelem, szeretnék vele lenni, de rettenetesen félek tőle.


Honnan vehetném észre, hogy csak szexre vágyik vagy komolyabbra?

2012. jan. 19. 00:41
 7/18 Macs1209 ***** válasza:

Kérdezd meg 1 kávé közben, Figyeld mit csinál a kezével, hogy beszél, figyeljd a szemére, a testbeszédre.

Googlezz rá, mi mit jelent előtte, talán segít.

2012. jan. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szünj már meg ezzel a marhasággal, kérlek!
2012. jan. 19. 00:47
 9/18 A kérdező kommentje:

Bocsi a homárunknak szólt. :)


Mire figyeljek, ennyiből hogy szűrjem le?

2012. jan. 19. 00:55
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, szerintem találkozzatok,mit veszthetsz? :)

Még pár találkozás után is dönthetsz úgy, hogy nem veszed komolyan és nem neked való... de azért add meg neki az esélyt, hátha!

Az meg, hogy csak le akar-e veled feküdni, valószínűleg elég korán kiderül, mivel gondolom minél előbb a tárgyra akar térni...

2012. jan. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!