Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feladjam vagy harcoljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladjam vagy harcoljak?

Figyelt kérdés
A srác, aki tetszik ezelőtt 4-5 hónappal összejött egy csajjal, én ugyan úgy tudom, hogy szakítottak, de nem 100%. Mit tegyek legyen mindig csinos, szexi, vagy ne vegyek fel elegáns, szexi ruhákat, ha tudom, hogy összefutunk.
2012. jan. 7. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Járj egy zsákban.
2012. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
sose add fel, én így vagyok most egy lánnyal, csaknem fog örökké járni...
2012. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem add fel postán.
2012. jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 BlackSword ***** válasza:
Add fel... Ha szereted elengeded, mert az elengedéshez kell a legnagyobb szeretet... És neked is ezt mondom, "kedves" második válaszoló... Ne akarj másoknak rosszat, hogy neked jó legyen... Nem szép az... Ráadásul Isten előtt ki ki bűnei szerint méltó módon elbírálatik... Akkor nem lennék a helyedben... És szerintem Te sem akarsz búfelejtő lenni...
2012. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jaj, Blacksword! Isten csak emberekkel veri az emberiséget. Csak nem gondolod hogy él még szegény? XD
2012. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem teszek neki semmi rosszat, én sem vagyok kzömbös neki ahogy észrevettem...

Amúgy meg mi ez a pesszimista hozzáállás? Lehet az igazit szalasztaná el... Amíg egy pici reményt is lát, ne adja fel!

2012. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 BlackSword ***** válasza:
Ebben semmi pesszimizmus nincs, viszont gerinctelenség más kapcsolatába belepiszkálni, és undorító más fájdalma után vágyakozni, hogy neki az jó legyen... Szerintem kezdj el emberré fejlődni, de legalább is gerincet növeszteni...
2012. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
miből gondolod hogy másnak fájdalmat akar bárki is okozni nagyon okos? Arról még nem hallottál hogy igaz szerelem? Vagy hogy egy kapcsolatnak vége lehet bármikor?
2012. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nyaron jartak, most ugy tudom mar nem jarnak, nem lattam oket mar egyutt, bulizni is kulon jarnak.... ezzel nem masznak bele mas kapcsolataba.
2012. jan. 7. 19:46
 10/13 BlackSword ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy fájdalmat akar okozni, (szerintem tanulj meg szöveget értelmezni)... Az írtam, hogy azt várni, hogy szakítsanak... A szakítás pedig fájdalmas... És tudom milyen az igazi szerelem...
2012. jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!