Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harcoljak vagy feladjam?

Figyelt kérdés

3 hónapja találkozgatok egy sráccal, de ő azt tartja, hogy nem akar kapcsolatot, akkor nem tudom minek nevezzem ami köztünk van: találkozgatunk, nála szoktam aludni, szex is van néha, összebújva alszunk, kézenfogva sétálunk, jól elvagyunk. ma megmondtam neki, hogy nekem ez így már nem jó, én már többre vágyok. erre azt mondta, nincs meg bennem az a plusz amitől belém tudna szeretni (hogy nem vagyok talpraesett, határozott, belevaló). igen valóban kicsit félénk vagyok, ugyanakkor a barátaim és családom szerint is határozott vagyok, csak ő nem ismer még engem, vele még nem tudok az lenni, mert tök zavarban vagyok a közelében.

ő szeretne még továbbra is talizgatni, de kérdem én, mi értelme így ha bennem nincs meg az a "plusz"?? harcoljak, megmutassam neki milyen vagyok, szedjem össze magam és ne adjam fel? nekem egyre fontosabb már sajnos:(

nagyon ragaszkodó típus vagyok, és nehezen mondok le arról, aki megtetszett, de ebben az esetben van értelme szerintetek küzdeni?? értékes lánynak tartom magam, külsőre is szép vagyok, miért baj az ha kicsit félénk vagyok? :(ti mit tennétek a helyemben? olyan ritka a normális, érzelemdús pasi manapság, ő pont ezért tetszett meg.


2011. febr. 7. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Küzdj és higgy! Érte, magadért és magadban. 23F
2011. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Másra nem kellesz:) Ha nőknél van az, hogy csak szexre kellesz akkor pasiknál is így van. Próbálkozhatsz, de megmondom neked most, hogy nem fog sikerülni.
2011. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem csak szexre kellek, mert mikor éppen megvan, akkor is átszokott hívni, sőt van mikor ő utasítja vissza a szexet, szóval ez így nem igaz! ha csak arra kellenék már rég tudnám a választ a kérdésemre! akkor nem foglalkoznék vele!
2011. febr. 7. 16:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Van egy mondás, hogy egy nő annyira nő, amennyire férfi, akivel van. (illetve amennyire éreztetik vele)


Azt mondod, nem vagy mellette(!!!) határozott, (mert amúgy annak ismernek) belevaló, ehelyett inkább félénk, és "tök zavarban vagy", szintén a közelében!


Ennek fordítva kéne lenni! Pont mellette kéne kivirulnod, a leglazább, legvagányabb, legszexisebb, legnőiesebb, leg...leg...leg minden tutibbnak lenned!

És ez rajta sokkal jobban áll, vagy bukik, mint rajtad! Ez tény. Ja, és fordítva is így működik!


Amellett, hogy persze minden embernek vannak hiányosságai, őszintén hiszem azt, hogy az ilyen jellegű dolgokban pontosan az embernek a párja az, aki kihozza belőle azt a bizonyos plusszt!

Ha ez nem működik, ő legalább annyira hibás ebben, hogy visszafog téged, ill. nem hagy kibontakozni!


Szerintem légy önmagad, mutasd meg neki, milyen fából faragtak, de ha eközben nem érzed a támogatását, és rosszul érzed magad a bőrödben, akkor ne fuss olyan "szekér" után, ami nem vesz fel. :)

33 F

2011. febr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

utolsó:

köszönöm szépen, ez igazi tanács volt, meg is fogadom:))

így lesz!

mától legyőzöm a félénkségem mellette, és megmutatom milyen vagyok, aztán ha így sem kellek, akkor keresek egy jobbat!!! aki mellett kivirulhatok:))

2011. febr. 7. 17:09
 6/6 anonim ***** válasza:
leírom a saját sztorim ha nem bánod,ami kísértetiesen hasonlít a tiédre.pár éve történt ez már.nagyon szerelmes voltam egy pasiba.ő elkezdtett közeledni felém mikor megtudta h szeretem.én azt hittem h kapcsolatot akar ő is.de nem.ő közölte velem,hogy nem akar velem kapcsolatot,mert nincs meg bennem az a bizonyos plussz ami neki kéne.csak szex volt köztünk pár alkalommal.mi is aludtunk együtt.volt h kézenfogva sétáltunk,vitt mindenfelé.volt olyan h megvolt és akkor is áthívott magához,és összebújva dvd-ztünk meg ilyenek.én reménykedtem mindvégig,mert adott sokszor olyan jeleket amiből azt lehetett leszűrni h ő is érez valamit irántam.másfél éven keresztül próbáltam meghódítani de sikertelen volt.hát ez az én történetem.sokban hasonlít a tiéfdre.szerintem add fel,és ezt nem rosszból írom.gyötrelmes volt számomra az a másfél év amég küzdöttem érte és reménykedtem.utolag visszagondolva már mindent másképp csináltam volna.,szerintem ne várj rá.
2011. febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!