Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Elengedjem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elengedjem vagy harcoljak érte?

Figyelt kérdés
4 és fél éve vagyunk együtt, 24 évesek vagyunk. (Én a lány) Mostanában sok nehéz dolog volt körülöttem és nem figyeltem a kapcsolatunkra, csak hogy oldódjanak meg a problémák. A párom utóbbi 2 hónapot szinte végigdolgozta értem ezt úgy hogy reggel 10től este 10ig. Éreztem én is, hogy már nem szeretem úgy, alig látom és mikor közeledett akkor (problémáim miatt, meg mire hazaért fáradt voltam már, kimerült) nem viszonoztam a közelkedését. Eközben, gondolom én ahogy ő is alig látott, szinte annyit, hogy éjjel aludtunk egymás mellett. Tegnap elmondta nekem, hogy már nem érez irántam semmit. És, hogy szeretne egy hónap szünetet külön töltenénk. Körülöttem rendeződtek a dolgok, de több szabadideje jelen pillanatban nem nagyon lesz, esetleg egy két hét múlva. Én nem akarom a szünetet, tudom, hogy nem jönne vissza. Tudom, hogy ha talál valakit akkor szerelmes lesz, mert új, érdekes, meghallgatja stb. És ha ezeket figyelmen kívül hagyom, akkor is... nem tudom, hogy ha vissza is jönne, tudnám e úgy folytatni, hogy mi történt a szünet alatt. Én nagyon szeretem őt, és nem bírnám nélküle, de azt nem szeretném, ha ő boldogtalan lenne. Szünet nélkül, hogy tudnánk megoldani hogy rájöjjön, hogy kellek e neki? Mert azt mondta, hogy nem tudja eldönteni, és hogy lát abban esélyt, hogy esetleg szünet után újra szerelmes legyen belém. Mit tegyek? Azt sem tudom, hogy most inkább viselkedjek hidegen, hogy döntsön úgy, vagy közeledjek hozzá és megpróbáljam, hogy ő is túl essen ezen az időszakon, ahogyan én is. Remélem nem túl zavaros.
2011. szept. 8. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
figyelj királynő nem tom nem olvastam el :D
2011. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagy menjen!
2011. szept. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

" Éreztem én is, hogy már nem szeretem úgy, alig látom és mikor közeledett akkor (problémáim miatt, meg mire hazaért fáradt voltam már, kimerült) nem viszonoztam a közelkedését"

" Én nagyon szeretem őt, és nem bírnám nélküle,"

Most akkor melyik? Bocsi, csak kicsit tenyleg zavaros es nem igazan ertem.

Szerintem kellene az az egy honap szunet, meg akkor is, haazt kockaztatod, hogy nem jon vissza. Ha belegondolsz, amukor egy pasi el akar menni, az elmegy. Azt gondolom nem szeretned, hogy csak azert maradjon veled, mert igy kenyelmes es biztonsagos. Adj neki egy kis idot. De ne hidegen. ereztesd, hogy szereted annyira, hogy fontos neked, hogy o mit akar. szerintem.

2011. szept. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja nem érez irántad semmit akkor minek kell a szünet? Egyébként elég nehéz ezt mérlegelni, hogy mi lenne a jó. De valószínűleg azért hűlt ki a kapcsolat mert nem foglalkoztatok egymással. Ezért szerintem törődj vele többet, közeledj hozzá te és próbáld meg még most helyre hozni!
2011. szept. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz kérdés.

Nem tudom mit tennék a helyedben.

Az okos döntés ha engeded hadd menjen, hiszen nem láncolhatsz magadhoz senkit... az más dolog, hogy ez nem könnyű. De ezt a döntést neked kell meghoznod. te ismered, te látod, hogyan viselkedik, mit mondd...

Engedd el, de azért a szünet alatt is beszéljetek párszor...

2011. szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Volt egy időszak mikor én is kevesebbet éreztem akkor ezért nem viszonoztam.


Tudom, hogy úgy nem tarthatom magam mellett, hogy ő nem akar, meg is beszéltük ezt és ha így dönt, segítek neki abban is, ha költözni akar vagy lakást keresni.. bármi. De még nem döntött, nem tudja mi legyen, ezért kért szünetet, de erről leírtam, hogy én a szünetekben nem hiszek. Neki is mondtam, hogy akkor vagy végleg vége vagy megpróbáljuk helyrehozni. De nem tudja.... azt mondta nincs más lány, és hogy tudja, hogy velem jó volt, csak már nem érzi azt mint amit az elején és ez hiányzik neki, és ez a sok különlét alatt kihűlt a kapcsolat a részéről, de nem azt mondja, hogy legyen vége, hanem h szünet, mert lehet, hogy akkor is hozzám jönne vissza, de most egyedül akar lenni.... De mint mondtam én a szünetet nem akarom... megkockáztatom h inkább elengedem végleg, de én nem bírnám a szünetet, se időtartama alatt se utána feldolgozni.

2011. szept. 8. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!