Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Elengedjem vagy...

Mit tegyek? Elengedjem vagy harcoljak?

Figyelt kérdés

egy éve vagyok a barátommal.ez alatt az egy év alatt kaptunk egymástól hideget-meleget.Én megütöttem aztán ő is elkezdett ütni.Nagyon lelkis vagyok,fáj ha nem törődnek velem,ha nem mutatja ki valaki hogy szeret.Mindig vita volt.Aztán elkezdtem tűrni neki,nem szoltam ha valami fájt,vagy ha megsértett és a viták elmúltak.Már két hete nem veszekedtünk folyamatosan...még egy kis összezördülés sem volt.Egészen máig.

jövő héttől nem lesz otthon egy hónapig,ez lett volna az utolsó közös hétvégénk együtt...de most is lótott-futott,és elhanyagolva éreztem magam...

Összevesztünk.Megütöttem.Nagyon...az egyik szeme teljesen feldagadt-monoklija is van :(

Az anyja megmondta hogy ez volt az utolsó veszekedés menjen haza.

A barátom maradni akart,de mennie is kellett.

Nem akarta sem a családját elhagyni értem,de engem sem a családjáért.

Most mi legyen?

Hagyjam,hogy menjen vagy harcoljak érte tovább?


2009. szept. 12. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez számodra tényleg kérdés? SAJNOS miattad meg a hozzád hasonlók miatt ütik a nőket a férfiak. De, hogy te is ütöd őt, az még durvább! Engedd el és keress egy olyat, akivel szeretitek egymást, nem kell tűrnöd mellette, csak szimplán jól érezni magad. Főleg, hogy családja van..... őket SOSE fogja elhagyni.
2009. szept. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Harcolj érte ez nagyon izgi kapcsolatnak látszik a leírtak alapjából! Legalább nem unatkoztok hajrá! gyrünk harcolj jobban ,mint az életedért!:)
2009. szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
menjen. lapát.
2009. szept. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is harcolj érte!!

Üssétek egymást, az tök állat! Minél lilábbra!!

Ez az ideális kapcsolat! Mindenki ilyet akar, csak sokan megjátszák a szerelmest. Egy nagy bunyó után tök állat lehet a szex!!

2009. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Valóban!A szex nagyon tuti.De nagyon szeretem.És láttam rajta hogy nem akart elmenni.Ráadásul otthon nem becsülik meg.Addig jó míg pénzt ad haza.Úgy megy be,hogy :,,anyu miből ehetek?!"Meg amit az anja élettársa mond az úgy van.Visszahallom a faluban hogy ócsárolja folyton!

Nem akarok neki rosszat!Nem akarom abbna a környezetben hagyi.Ki akarom onnan rángatni.

De hogy???

Huh...kezdek beledepizni ebbe az egészbe.

Nagyon köszi hogy írtok.Még írjatok ha van időtök.

2009. szept. 12. 22:23
 6/9 anonim válasza:
Nem vagy biztos a dolgodban, ha jobban a kérdésed mögé nézel, rögtön látod a válszt, nem vagy biztos magyadban és a párodban sem. A bizonytalanság nem jó tanácsadó, ha egy picit is kételketsz a kapcsolatodban, ne habozz, minél előbb döntessz annnál könnyebb lessz. Tudom nehéz elengedni akit szeretsz, de lehet, hogy mindkettőtöknek így lesz a legjobb, még ha fáj is.
2009. szept. 13. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tudod,az a baj,hogy mikor kijövünk egymással egyikünk sem akar szakítani.Amellett az is tetőzi a dolgot,hogy a családja tílt.

Tegnap is a veszekedés után átjött az anyukája és szó szerint elrángatta inenn.Szegényem meg a karfába kapaszkodott,mert nem akart elmenni.Pedig már 28 éves...nem tini!!!!Ha engem választ is,az anyja is megbékél pár hónapon,max.egy éven belül.Tehát nincs semmi veszteni valója.

Kitiltják otthonról?!

Könyörgöm,hozzám bármikor jöhet!!!!!

Nem vagyok bizonytalan,csak tanácstalan.Tudom azt hogy ő az életem párja-vele akarom leélni az életem.Ő sem bizonytalan csak ő is tanácstalan...

Így megint más az egész helyzet....

Valahol ő sem és én sem akarunk külön vállni.Ezért nem tudom hogy hadjam az anyja akaratát érvényesülni,vagy harcoljak a miénkért?!

2009. szept. 13. 07:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne harcolj. Engedd, hogy az Élet meghozza amit akar. Ha te döntesz, bármit választasz, a poklot választod. (Osho bölcs mondása)Engedd át a döntést a folyamatnak.
2009. szept. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

BÉKE VAN!!!!

Harcoltam,és minden oké. :D

2009. szept. 15. 21:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!