Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találkozhatnék kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találkozhatnék kedves, művészlélek fiúkkal?

Figyelt kérdés
Még régen megismerkedtem egy fiúval. Ő igazi művészlélek volt. Gyönyörűen festett, rajzolt. Imádtam azt, hogy ő mindent másképp látott a világban. De vele sajnos megszakadt a kapcsolatom... Vannak még valahol ilyen fiúk?
2009. máj. 19. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

vannak de éppen abból kifolyólag, hogy máshogyan látják a világot, nagyon megütheted a bokádat. Nekem nem egy művészlélekkel volt már dologm, tehéát tudom, hogy milyenek. Akaratukon kívóül teljesen más jeleket adhhatnak feléd, amiből te mást szűrsz le, nem pedig azt amit ők üzenni szeretnének. Remélem érhetően fogalmaztam.


de amúgy pl ilyen alapképzőkön találkozhatsz ilyen srácokkal.

2009. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok.

Igen, tudom. De vele is annyira jól éreztem magam. Elég megértő és türelmes ember vagyok, s nagyon hálás vagyok neki, hogy rengeteg olyan szép dolgot megmutatott nekem, amit magamtól észre sem vettem volna... S most nagyon hiányzik egy ilyen ember társasága.

2009. máj. 19. 20:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj olyan közösségbe(egyesület stb)ahol kimondottan művészettel foglalkoznak.LEhet az színjátszó szakkör,festés,rajzolás,vagy valamilyen hangszeren való muzsikálás
2009. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
és igen, énis nagyon jól éreztem magam az ilyen srácok társaságában, csak az a baj, hogy olyan dolgokon felkapják (sajnos nagyon hamar) a vizet, ami más megsem hallana. és akivel én voltam mondhatni, jóban olyan szinten sértődött meg, hogy mégcsak rámsem néz azóta.. :S
2009. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen, én is egy művészlélek fiú vagyok (novellákat/regényeket írok) és elég problémás a személyiségem ezzel tisztában vagyok. Kiszámíthatatlanul hangulatembernek tart minden ismerősöm. Szerintem ha találni szeretnél egy ilyen művészegyént, egyszerűen csak nézd az emberek kisugárzását, a közeledben lévő "félismerősökről" (akiket igazán nem ismersz, max ismerősöd ismerőse, látás-ismerős) a hobbijukat és így is ki lehet fogni egy-egy ilyet. ... Sok sikert hozzánk. :):D F/18
2009. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
én is az vagyok. 14/F
2009. szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én humán szakra járok és verseket írok... kicsit különc is vagyok, legalábbis más perspektívából látom a világot... ha ilyesmire gondoltál dobj egy pü-t
2009. nov. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!