Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találkozhatnék vele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találkozhatnék vele a nyári szünetben is?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác,akivel egy suliban járunk,és van 1-2 közös ismerősünk,de ők olyanok,hogy ő vele közelibb a kapcsolatuk,velem csak ilyen köszönő viszony-szerű.Sajnos míg suli időben nem sikerült elérnem,hogy legalább beszélgetős viszonyban legyünk,de még csak azt se tudom,hogy bejövök-e neki vagy sem,mert volt hogy viszonozta a pillantásom,volt hogy nem,de egyébként is kiismerhetetlen.Fb-n nem akarok ráírni,inkább személyesen kéne vele találkoznom vhogy,na de hogy?:)Honnan tudjam hogy ő merre csavarog a nyáron?Tudok róla pár dolgot,de az kevés.

Tudnátok ötletet adni?


2011. jún. 10. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudnád az egyik ilyen közelibb ismerősét (akit te is ismersz) rábeszélni, hogy szervezzen valami haveri mozizást vagy hasonlót? És akkor persze meghívna téged is, meg a srácot is (és még pár embert).
2011. jún. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
próbáld meg mégis csak a face-et, inkább barátkozz, haverkodj vele, aztán meg leht építgetni
2011. jún. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Persze,először én is csak barátkozásra gondoltam,nem akarom egyből letámadni:)

Hát a közös programra már én is gondoltam,de nem tudom,hogyan lehetne kivitelezni,sajnos nem olyan egyszerű,de majd még ügyködöm rajta:)

2011. jún. 10. 19:37
 4/7 anonim válasza:

írj fészen, az ismerősökkel pedig beszéld meg hogy hozzanak össze titeket ilyen délutáni vagy esti parit féleségre. ezeket leírták már az előttem szólok is. xD

a lényeg, hogy ne nyomulj nagyon, de ne is tojj a fejére. :) és sok sikert! ;)

2011. jún. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi:)

mint írtam,fb-n tényleg nem akarok neki írni,1.mivel nem ismerem,így egyből tudni fogja,hogy bejön nekem,más különben miért írnék rá?:)

2.nem vagyok híve a neten való ismerkedésnek.

2011. jún. 10. 19:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelj ha attól tartassz hogy túl nyilvánvaló hogy neked bejön,akkor írj rá valamilyen indirekt dologgal,kérjél segítségen akármiben!!!
2011. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként egy a lényeg amíg a sráccal nem is beszéltél addig nem tudhatom hogy mi lesz kettőtök között !!Így azt hogy hagyod elúszni a lehetőséget inkább nem ajánlom!!
2011. jún. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!