Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Suliban van egy srác, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliban van egy srác, aki felettem jár egy évvel, és szünetben. Többi alul?

Figyelt kérdés

ha elsétálok a lépcsőn tőle 5-6 méterre észreveszem hogy figyel, meg rámnéz. Továbbiak lentebb?

(érzékeny vagyok arra ha mások megbámulnak, mindig megérzem, pl. ha utcán a vén nyanyák kibámulnak az ablakon arra is mindig odakapom a fejem, meg ha valaki nagyon néz engem azt is észreveszem) de amint én ránézek ő elnéz másfelé. nem is beszéltünk sosem, myvipen, facebookon, iwiwen se az ismerősöm, ezt hogy ő néz csak 1-1,5 hete vettem észre. Szerintetek szeretne valamit vagy csak párszor meglesett? 16/l (megnéztem az adatlapjait és olyan félénk srácnak tűnik. Pl. azt írta az adatlapján "nem szeretek magamról beszélni, ezért ha azt akarod tudni milyen vagyok, kérezd a barátaim" )

szerintetek nektek mi a véleményetek?


2010. dec. 7. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
"szerintetek nektek mi a véleményetek?" - Szerintem nekem az a véleményem, hogy nem tudom.
2010. dec. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, a többi alul van.


Szerintem az a véleményem, hogy attól hogy néha rád néz, nem feltétlenül jössz be neki. Jól is néznénk ki ha csak arra néznék rá aki tetszene, amúgy meg lesütött szemmel járkálnék :D

2010. dec. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ha állandóan nézi, akkor valószínűleg tetszik neki.

Amúgy velem is volt ilyen sokszor, csak rám vissza is néztek a fiúk, nem kapták el a tekintetüket. Az milyen jó érzés, mikor mosolyog, és te is visszamosolyogsz! :D


Hát, kérdezd meg a barátait! :)

2010. dec. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogyha már ennyire ráérsz, jelentkezhettél volna Uri Geller műsorába, hogy ne ilyen hülyeségeken járjon az eszed. Egyébként mivel úgyis ezt akarod hallani: Tetszel Neki!!!! <3
2010. dec. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki, csak nyuszi-muszi és nem mer kezdeményezni, vagy rád mosolyogni... próbálj meg Te lépni valahogy (nem tudom hogy, mert én még sosem kezdeményeztem pasinál... de talán a büfénél szoba elegyedhetnél vele, vagy egy közös jó ismerős által, vagy ha eljár szórakozni és rájössz, hogy hová akkor ott...)

23N

2010. dec. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tetszik a fiú?

Baloldalra billentete fejjel néz?


Nekem a barátom mindig baloldalra billenetett fejjel nézet és járunk!

2010. dec. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!