Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FONTOS. Miért nézett engem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS. Miért nézett engem a srác ha nem mert odajönni hozzám? Lehet, hogy csak szórakozott? Hogyan találkozhatnék vele?

Figyelt kérdés
A Poroszlói strandon egy srác elég sokat nézett, először csukva volt a szemem, a matracon feküdtem, kapaszkodtam, hogy ne sodródjak el. Először csak odajött mellém a hugával, ott úszkáltak. Amikor felnéztem láttam, hogy engem néz. Aztán megfogta ő is a táblát. Később "véletlenül" hozzám ért a keze, alig hallhatóan kinyögött egy bocsi-t, majd nem sokkal utána elment úszni egyet. Én meg semmit sem válaszoltam neki, csak felnéztem, és lehunytam a szememet. Megijedtem. Ezután még rám nézett párszor messzebbről, majd indult összepakolni, mivel ők is családostól voltak. A végén zavarba is jöttem, és megfordítottam a fejemet a matracon pár másodpercre. Lassan mi is pakolásztunk. Ez alatt is rám nézett párszor. Megpróbált egy menő testtartást felvenni, majd úgy emelte rám a tekintetét. A végén már elég messzire voltunk egymástól, ők a büfénél leültek a családjával inni valamit. Elég messzire voltak, és ráadásul háttal ült, de mégis megfordult vagy hatszor. Ekkor már én is végig figyeltem. Aztán elindultak biciklivel hazafelé, és mi is a kocsihoz. Egyszerre indultunk, de ő hamarabb elment. Miért nem jött oda? Pedig titokban nézett a tábla mögül, hol egyik oldalról, hol a másikról amikor napoztam. Elég jó pasi, szóval nem lehet önbizalom hiányos. Sajnos mi már csak augusztusban megyünk, és ha holnap kint is lenne nem találkoznánk. Mi lehetett a fejében? Olyan 16 év körül lehetett. Előre is köszi. Ilyen téren nincs sok tapasztalatom. 15/L
2011. júl. 14. 22:09
 1/10 mimano ***** válasza:
Szerintem félt egy kicsit. Válaszolnod kellett volna amikor bocsánatot kér, hátha bátorította volna...vagy megszólíthattad volna.
2011. júl. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Én meg semmit sem válaszoltam neki, "

"és megfordítottam a fejemet a matracon"


Pont ezek miatt. Ő elhalmozott egyértelmű jelekkel, de te nem viszonoztad.

2011. júl. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Válaszolni azért nem válaszoltam, mert megijedtem. Váratlanul ért. Meg sem fordult a fejemben, hogy egy ilyen jó pasinak is tetszhetek. Eddig senki olyannak nem tetszettem aki nekem is tetszett. Elég egyértelműen néztem a parton az biztos. Lehet, hogy a család zavarta? Viszont amikor tesómat elkísértem az öltözőfülkébe ő jött ki, utána ment be tesóm. Először kicsit visszahőkölt, aztán elindult a családjához, félúton megállt, matatott, majd végül továbbment. Aztán "pózolt" nekem.
2011. júl. 14. 22:20
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor ott álltam, az én családom nem volt ott. Odajöhetett volna. Ááá, úgy sajnálom. Ha legközelebb meglátom szóba elegyedek vele. Bár sajnos nem sok esély van erre.
2011. júl. 14. 22:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ez a lehetőség "elúszott" :D ha érted
2011. júl. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tanultál az esetből.

Mi a konklúzió: elég egyértelműen bejöttél neki, emiatt felesleges megijedni. Önbizalom, önbizalom! Így biztos nem szalasztasz el egyetlen lehetőséget sem.

2011. júl. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez igaz. Csak annyira bánt, hogy ekkora barom voltam. Annyira tetszik, én meg megengedtem magamnak, hogy kínlódjak olyan helyzetben. Tényleg ő volt az egyetlen akinek tetszettem, és ő is nekem. Nagyon kifeküdtem ennyi miatt. Tök furcsa.
2011. júl. 14. 22:56
 8/10 anonim ***** válasza:

És hány ilyen pasi van még szerte a világon?!

Ne aggódj 1 miatt! ... Tudom, tudom, tudom! Hidd el, mindenkinek van ilyen, nem is egy!


41/F

2011. júl. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Áh, ennyi idősen én is átéltem ilyeneket :) Majd lesz más, még csak 15 vagy, ne viccelj. Nem is ismered, lehet, hogy egy bunkó...

Most csak az bánt, hogy végre volt valaki, akinek tetszel, és nem éltél a helyzettel.

Sebaj, lesz még olyan, akinek bejössz. Majd válogatsz is, nem kell mindenkivel leállni, akinek tetszel.

2011. júl. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért bánt ennyire, mert pont az ideálom volt. Nem kellett volna alapból ennyire belemerülnöm a dologba. Túlságosan is komolyan veszem magamat is. Megpróbálom úgy felfogni, hogy ha az a sorsom, hogy még találkoznunk kell, akkor augusztusban fogunk is. Ha pedig nem, hát nem. Még fiatal vagyok, ez is igaz. :)
2011. júl. 14. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!