Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak "szórakozott", vagy tényleg érezhet valamit? Mert én ezt nem értem.

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy új környezetbe kerültem. És ugye új fiúk, új barátok, stb...Na és van egy srác, aki nagyon felkeltette a figyelmemet. Ugyanis egyszer "el játszottunk", hogy rámnézett(akkor én nem néztem rá), aztán én néztem rá, erre ő is rám, és ezt egy jó dieig eljátszottuk...ekkor figyeltem fel rá...utána pl oylanokat csinált, hogy utánam bámult, rám "mosolygott", nevetetett(persze enm ismerjük egymást, ez hosszú, szal nem beszéltünk), és egyéb dolgokat.....aztán most mégis összejött egy olyan csajjal, akinél tudta, hogy az a csaj régebben szerelmes volt belé....de a dolgokat ezek után ugyan úgy folytatta. Ritkábban,de mégis...valaki magyarázza el, mert nem értem. Most csak játszott, vagy ez komoly volt, és a csajjal szórakozik? nem értem:(
2010. aug. 16. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem csak nem meri meg kérdezni hogy benne lennél 1 édes hármasban :P O.O
2010. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hány éves vagy 12?

attól, hogy rád néz, és mosolyog még nem jelenti azt, hogy húú összeakar jönni veled... én is szoktam mosolyogni emberekre. vagy mert jó napom van, vagy mert szánalmas és vicces az illető. lehet te az utóbbi vagy.

2010. aug. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: csak is az a vágya honnan tudtad?:) Na de most komolyan tuti nem:)

Második válaszoló: Köszönöm, nagyon szép ez a vers:) Azt hiszem értem a lényegét....:)

2010. aug. 16. 23:10
 4/9 A kérdező kommentje:
3. válaszoló. Nem, nem 12 éves vagyok. És nem csak ezek voltak, tudom, a mosoly nem jelent semmit, de pl mikor majdnem minden egyes nap messziről bámult, elég feltűnően, vagy amikor mondták a nevem, hátranézett, hogy hol vagyok, meg még nagyon sok van...csak ennyi jutott eszembe
2010. aug. 16. 23:12
 5/9 anonim ***** válasza:
húha. nagy dolog. csoda hogy a világot nem váltja meg :O
2010. aug. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kössz-.- Lehet, hogy "nem nagy dolog", de van, aki tapasztalatlan ilyen téren. Attól még nem kellene kigúnyolni.
2010. aug. 16. 23:23
 7/9 anonim ***** válasza:
nem kigúnyollak, csak rohadtul nem értem, hogy azért, mert nézett, miért kell ezt ennyire felfújni... összejött egy másik lánnyal, lehet, hogy őt ismerte... veled szórakozik? mégis miért? szerinted ok nélkül, csak úgy simán nem lehet rád nézni? sőt, lehet, hogy azért nézett hátra a nevedre, hogy megnézze, hogy te vagy-e ez a lány. nem beszéltetek, nem ismer, akkor honnan tudná a neved?
2010. aug. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért annyira ismer, hogy tudja a nevemet. Ez egy elég kicsike iskola, a "nem ismert"-úgy értettem, hogy nem beszéltünk, nem köszönünk egymásnak. Stb. És mondom, nem csak a nézésről van szó. Boldog Valentín napot is kívánt. Akkor pl ez azért volt, mert ez átlagos egy fiúnál? A nézés az csak 1 volt a sok közül. De jó, igazad van, elismerem, a nézés nem jelent semmit. Mindnekinek mást jelent egy-egy dolog. De ez nem baj
2010. aug. 16. 23:31
 9/9 anonim ***** válasza:
jólvan.hülyevagy. bocs :DD
2010. aug. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!