Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyik alkat tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyik alkat tetszik inkább?

Figyelt kérdés
Kifejezetten vékony, de NEM anorexiás, kicsit kislányosabb alkat, vagy egy nőiesen izmos, erősebb combú, kerek fenekű alkat? Tegyük fel, hogy egyik alkathoz sem járulnak nagy mellek. Aki nem lusta, az esetleg ki is fejthetné a véleményét.
2011. dec. 7. 20:57
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
2 típust hoztam föl. Ennél sokkal több van, elég nyilvánvalóan... Ez itt pedig nem a reklám helye =)
2012. jan. 4. 15:54
 12/24 anonim ***** válasza:

Nem reklámnak szántam de én nem ezt a két kategóriát hoztam volna fel mint amit a férfiak "90%-a" kedvel :D A legtöbben az ilyesmit szeretik szerintem el kell hogy keserítselek.


[link]


Én oda inkább ezt mondanám. Ez a nő álomszép szerintem és nem egy hurkapálca, de nem is a tipikus erőscombúak közé sorolnám. :D Egyszerűen nőies és úgy szép ahogy van.

2012. jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Amúgy te kb az 1. és a 4. közti különbségre gondolsz nem?

Az elsőn látszik hogy sportos feszes izmai vannak a 4-ről meg lerí hogy alkatilag ilyen... Melle persze egyiknek sincs. XD


[link]

2012. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Ez már nagyon erősen ízlés kérdése =) Sokaknak ő már túl nagydarab. Nem értem miért keserítenél el ezzel, csak feltettem egy általános kérdést =D Nem mondom, hogy nem szép a képen szereplő lány, de nem erről az alkatról kérdezősködtem.


Viszont herotom van már attól, hogy az itt válaszolók képtelenek a KÉRDÉSRE válaszolni.

Ennek a kérdésnek semmi köze nincs hozzám, semmilyen személyes frusztrációt nem áll szándékomban levezetni ilyen módon...

2012. jan. 4. 16:10
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem, nem ilyenekre gondoltam =)
2012. jan. 4. 16:11
 16/24 anonim ***** válasza:
Te sem válaszoltál az én kérdésemre. XD Olyasmi különbségre gondoltál, mint ami az uccsó képen van? Mert valakiről nem tudom elképzelni, hogy vékony de nem anorexiás és nem is izmos. Aki vékony, azon nincsen háj, alias csak izom van rajt... Akkor most miről beszélünk?
2012. jan. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ja bocs megkaptam a választ :D Akkor itt a következő kérdés :D
2012. jan. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Más egy kidolgozott test, és más egy alkatilag vékony. Ha nem érzed a kettő közt a különbséget, akkor nem tudok rajtad segíteni.
2012. jan. 4. 16:15
 19/24 anonim ***** válasza:
Linkelj nekem képet kérlek. Mert így tényleg nem érzem :D És ne kezelj le én sem tettem. Gyarló emberi tulajdonság.
2012. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Pl Shakira ezen a képen:

[link]

Meg alapból ebben a klipben =)


Ez pedig a vékony kategória:

[link]

2012. jan. 4. 16:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!