Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem vagyok egy szőrös típus,...

Nem vagyok egy szőrös típus, az idősebb csajok meg inkább buknak a borostára. Az ilyen alkat mennyire jön be a 15-18, illetve a 20nál idősebb lányoknak?

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 15. 01:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
a szőrtelen mellkas nálam bejön, de a mellizmaid nagyon gyérek, elrontja az összehatást:/ nem szeretem az izmos pasikat, de ne csak a hasadra eddz!
2010. júl. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
húúúúú. nekem bejössz. 17/L
2010. júl. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Uh, öreg vagyok:S Úgy nézel ki, mint egy kisfiú!

26/N

2010. júl. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

az nem olyan nagy baj, de azért gyúrhatnál egy kicsit, sokkal jobb lenne

16L

2010. júl. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

idősebb csajnak a 15-18 és 20 köüli számit?

bár ilyen testalkatu pasi tényleg köszönjön csókolomot:D

a borrdáid kilátszanak...egy férfinak legyen hasa (a szörtelenség nem baj,de ez a vékonyság eszméletlen kisfius)

23/N

2010. júl. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :)


mellesleg 182cm-hez 80kg vagyok, amiből nincs túl sok felesleg...

sajna azt adom, hogy nem túl férfias ez így szőr nélkül, főleg, hogy már 20-on felül vagyok, de a mellizmos, gyúrjál még hozzászólókkal már nem annyira értek egyet. illetve azoknak, akiknek ez nem felel meg, azok hogy találnak ideálisat? :D most nem azért, de ott nincs egy kicsit magasan a léc? vagy csak én élek olyan helyen, ahol a korombeliek 90%-ánál jobban nézek ki? a többi vagy zsírosabb, vagy tényleg csontsovány... de komolyan nem értem, hogy a 182/80 az ilyen gáz :D

2010. júl. 15. 12:36
 7/11 anonim ***** válasza:

Bazzzz.

Könnyes lett a szemem és begörcsölt az egész hasfalam :DDD

Micsoda T alakú kitakarás van az arcodnál...


LOL most már harmadszorra nézek rá de még mindig rámtör a röhögés :DDDD


Na de a válasz: én inkább bukom a kevésbé szőrös, nem annyira extrán férfias pasikra, szóval szerintem nincs ezzel gond.

A testalkatodra nem tudok mit mondani, mert engem ez abszolút nem érdekel.

Én a pasik haját, arcát nézem illetve hogy vannak felöltözve. (nem márka, hanem ízlés)

Különben engem taszítanak a nagyon izmos pasik.


De meg kell mondjam mellizomra picit lehetne még erősíteni. De ez is egyénfüggő, nem tudom összességében milyen vagy, lehet, te így vagy rendben.


21L

2010. júl. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megint én. Lehet, hogy csak rossz szögből kaptad le magad, de picit akkor is lehet erősítgetni felülre is. De nem kell nagyon egyáltalán :)
2010. júl. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

igen, a kitakarás sem a legjobb, de sajna nem vagyok egy nagy pc guru. mellesleg ezen a képen természetesen nincs semmi photoshoppolva, szerkesztve.

modellkedtem már alsónemű gyártó cégnek, és bizony ott tényleg csak 1 minimális photoshoppolással szinte teljesen más hatású képet csináltak rólam. a neten és női magazinokban lévő képekről se nagyon higyjétek el, hogy az photoshopp nélkül is úgy néz ki :)

2010. júl. 15. 13:08
 10/11 anonim ***** válasza:
gyúrj egy kicsit és napozz sokat aztán jó lesz az :) 19L
2010. júl. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!