Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyik alkat tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyik alkat tetszik inkább?

Figyelt kérdés
Kifejezetten vékony, de NEM anorexiás, kicsit kislányosabb alkat, vagy egy nőiesen izmos, erősebb combú, kerek fenekű alkat? Tegyük fel, hogy egyik alkathoz sem járulnak nagy mellek. Aki nem lusta, az esetleg ki is fejthetné a véleményét.
2011. dec. 7. 20:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az utóbbi. Az nőiesebb szerintem, még ha nem is anorexiás vékony az első, akkor is, bár ha a két lány közül a személyisége jobban megfogna a vékonyabban, őt választanám.
2011. dec. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, az arc és a belső tulajdonság lenne a döntő.
2011. dec. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a nőiesebb alkatot választom,a barátnőm is ilyen.Van combja,popsija,vádlija imádom.Sok éve együtt vagyunk már,hízott is mellettem,meg fogyott is.Sajnos nem tudok elfogultság nélkül róla beszélni.:))
2011. dec. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

2. válaszoló: A kérdés nem az volt, hogy melyik lányt választanád a kettő közül, hanem hogy melyik alak tetszik inkább =)

Természetesen, ez a 2 alak tipikusan az a 2, amit a pasik 80-90%-a vonzónak tart. Ha 2 konkrét lányról lenne szó, akkor természetesen nem ez lenne a döntő, ezt én is tudom =)

2011. dec. 7. 21:07
 5/24 anonim ***** válasza:
nőiesen izmos, szélesebb csípő, erősebb comb és kerek fenék! húúúúúú
2011. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
ebben a sorrendben jó lesz
2011. dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Pontosan mit értesz nőiesen izmos alatt? Máshol szívszélhűdést kaptak, ha egy helyen szerepeltek a nő és az izom szavak, pláne képen. Itt meg azt mondod, az tetszik, szóval lehet nem ugyanarra gondolunk :D
2011. dec. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
nekem mindegy, csak ne legyen túl kövér, az alkat enyi, a többi fontosab
2011. dec. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Nőiesen izmos: feszes, kemény comb, fenék. Nem az inas és szálkás változatra gondolok, hanem amin látszik, hogy van benne erő, van rajta hús (!), nem zsír.

A másik típus is lehet persze feszes, és kemény combú, fenekű, de sokkal vékonyabb, kecsesebb.

2012. jan. 4. 15:37
 10/24 anonim ***** válasza:

Én nem tudom melyik kategóriába tartozom, mert izmos nem vagyok de nőies igen. Lehet ez más tehén :D Akkor most mivan? :D


[link]


Széles csípő azért nem kicsi fenék vastag combok de viszonylag vékony derék és közepes mellek. Akkor én most mi vagyok?

2012. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!