Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok lehet kettős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok lehet kettős életet élni és vajon meddig lehet így élni?

Figyelt kérdés
Nem a szex miatt természetesen hanem szerelemből, úgy hogy a házastársatoktól egyenlőre nem tudtok válni.
2009. máj. 14. 13:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
figyelj anya, te is tudod jól, h ez neked is csak arról szól, h most kényelmes a szerencsétlen férjed mellett mert ellát pénzzel, magyarul eltartatod magad. egy szar vagy.
2009. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Ha gyerkőcök vannak akkor bizony azt kell nézni elsősorban hogy ők nyugodt kiegyensúlyozott környezetben nöjjenek fel!Engem is csalt már meg a férjem de ennek ellenére nem vagdostam fel jó azért megkapta a magjét ér De csakis a gyerekek miatt kapott egy lehetőséget és ha ezt eljátsza akkor remélem a gyerekek is megértik ezt mért lett így.....
2009. máj. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ezt annak üzenem aki az előttem szóló előtt szarnak nevezett: Először is agresszív férfi mellett élek, aki bántalmaz, és én tartom el, úgy hogy gondolkodj el ki a szar alak, talán az olyanok azok lehetnek mint akik ilyet írnak anélkül hogy tudnának másról bármit. Persze ítélkezni minden körülmények közt.
2009. máj. 14. 18:31
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a kettős élet nem tartható fent sokáig (tapasztalat), mert abba teljesen belerokkan mindenki.

A házasságod már tönkre ment, de a mostani kapcsolatodat is teljesen átrendezheti, oly mértékig, hogy egyedül maradhatsz...

Tisztább és okosabb dolog szépen lezárni a kihűlt kapcsolatot, és rálépni a másik útra.

Tudom, nem könnyű, de csak ez az egy megoldás létezik.

Olyan pedig nem létezik, hogy csak a szerelem miatt, azt hiszem ehhez jócskán hozzá tartozik a testi együtt lét is.

2009. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!