Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok lehet kettős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok lehet kettős életet élni és vajon meddig lehet így élni?

Figyelt kérdés
Nem a szex miatt természetesen hanem szerelemből, úgy hogy a házastársatoktól egyenlőre nem tudtok válni.
2009. máj. 14. 13:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Azonnal mond meg a házastársadnak, ha nem akarod 3 darabban végezni.
2009. máj. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet így élni, csak nem sokáig. Hamarosan döntened kell!
2009. máj. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen tudom, egyszer eljön a döntés ideje. Pedig már több mint két éve élek így.
2009. máj. 14. 13:12
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű dió, megviseli az idegeket rendesen. És miért nem tudsz válni? Anyagi függőség? Bármit meg lehet oldani, csak bele kell kezdeni.
2009. máj. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Jaj de büszke lehetsz magadra, hogy két évg skerűlt átverni a férjedet. Az ilynek mint te, egyszer nagyon megszívják remélem...
2009. máj. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért végezné 3 darabban? Engem is megcsalt a férjem, és mégsem szeleteltem fel uzsonnahúsnak.
2009. máj. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Az nem jelenti azt, h más nem szeletelné fel, vagy a kedves kérdezőt nem fogják felszeletelni.
2009. máj. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy egyszer eljön az ideje??? 2 éve ezen gondolkozol!!! Pff, szánalom...

De ahogy mondták előttem, "Isten nem bottal ver", vissza fogja ezt még kapni!

2009. máj. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Persze hogy egyszer mindenért fizetni kell, és nem ezen gondolkodom két éve, már mindketten lebuktunk otthon, csak az anyagiak és a mocsok világ miatt még nincs megoldás. Én csak arra voltam kiváncsi mások szerint meddig lehet így élni. Én tudom, hogy mit csinálok és miért, és remélem egyszer a válásnak is itt lesz az ideje. Na de ezt hogy magyarázzam olyanoknak akik nem élik ezt meg, talán még hasonlót sem. Az élete bonyolult, és nem könnyű, sőt sokszor teher, de én mégis boldog vagyok, mert lett egy új társam aki mindent megad nekem amit a férjem hosszú éveken át nem tudott, sőt fogalma sincs a szeretetről.
2009. máj. 14. 13:24
 10/14 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam a döntés idejét, hogy tovább már képtelenség lesz ilyen formában élni, és akkor dönteni kell, hogy valóban szeretem-e a másikat annyira, hogy érte feladnék mindent, még akkor is ha belerokkannék anyagilag és érzelmileg, hiszen a gyerekeimről is szó van.
2009. máj. 14. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!