Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most még a poénomon hisztizik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most még a poénomon hisztizik, vagy bepánikolt?

Figyelt kérdés
4-om napja volt egy beszólásom ami miatt állítólag berágott rám a srác.De tegnap este rá írtam,és felhozta hogy ő sokat gondolkodott.Mert ha mi össze jönnék,hogyan lenne tovább.Hogy akkor fel e kéne az addigi életét adnia,meg hogy össze e költöznénk,stb..Hát nagyon meglepődtem se köpni se nyelni nem tudtam,mivel én ezeken nem gondolkoztam még.Szerintem előbb a találkáig kéne eljutnunk.Ezt meg is mondtam neki,erre közölte a talin nem lenne probléma,mert ő úgy kalkulálta.Alig szól hozzám 4 napja és ez bánt.Szerintetek hagyjam a francba,vagy várjam ki a végét?
2011. nov. 27. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Kicsit ködös nekem a leírásod, de mintha túlzottan a távolba nézne a srác. Ez egyben jó, mert hosszútávra tervez veled, már ha neked is ez a célod. De egyben problémás is, mert egy kicsit talán túl gyors a tempó.


Egyébként hány évesek vagytok?

2011. nov. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Várd ki a végét.
2011. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én 26 vagyok ő 22 éves.S most nem kérek olyan megjegyzéseket,hogy fiatal hozzám!Köszönöm
2011. nov. 27. 13:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első vagyok:

Ha akarod akkor hajts rá, s majd kiderül milyen lesz. Szerintem egy kicsit bizonytalan félénk srác ő. Ha ez neked nem jön be, akkor hagyd a francba.

Te döntesz, ha akarod lépned kell, ha nem akkor meg pattintsd le.

2011. nov. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!