Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg megcsalva érzi magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg megcsalva érzi magát vagy csak azért hisztizik hogy fontoskodjon?

Figyelt kérdés
Szal egy társaságban beszélgettem egy lánnyal,de csak pár centire volt az arcunk mert hangzavar volt a szobában.Egyik haverom odalépett hozzánk és -gondolta hű de nagy poén-egymáshoz nyomta az arcunkat kvázi "csókolóztatva minket" ráadásul a barátnőm szeme láttára.Hát nem volt jó mert inkább csak a fogaink koccantak a barátnőm meg kivolt az esettől.Most akkor túloz vagy pedig csak unatkozott és azért sajnáltatja magát ilyen alibiürüggyel hogy foglalkozzak vele,nomeg keressem a kegyét vezeklésül?

2011. nov. 20. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Csak hisztizik
2011. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Elég érdekes story én a te helyedben jól nyakon csapkodtam volna a haverodat!!! :DDDD De egy kicsit rájátszik a csaj!! Ő is làtta h mi történt akkor meg minek hisztizik!!!! Véletlen volt nem direkt csináltad ezt mond meg neki is !!!
2011. dec. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%

ha a barátnőd lennék,röhögnék az egészen:DD

bocs tesó,hisztis a csajod:D

2014. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
31%
Jézus, én barátnőm öngyilkos lenne, szóval akkor itt is vannak bajok :'D
2016. máj. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!