Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha a srác bepániko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a srác bepánikolt, mikor megnyíltam előtte?

Figyelt kérdés
Azt mondja újabban,hogy fél tőlem, és hátrál...amit eddig nem tett...pedig tisztában volt az érzelmekkel...egyszer ilyen máskor olyan..nem értem..sőt kibeszéltük,hogy szeretnénk többet, de nem lehet...amióta pedig tudja,hogy én hogy érzek, olyan mintha menekülőre fogná a dolgot..de ha nálunk van, akkor tovább flörtöl,kacérkodik velem
2011. jún. 19. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
De min pánikolt be? Mit mondtál neki?
2011. jún. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A történet lényege: én házas (ami nem tökéletes) ő független. Kollégák a férjemmel. Sok volt a flört, a kétértelmű beszélgetés...aztán jött a tisztázás,mert nem szeretem a ködösitést. Kibeszéltük,hogy mindketten többet érzünk, de a férjem a fal köztünk. Úgy érzem beleszerettem..ami persze tudom, nem jó jel, de ismeri a házasságom minden problémáját...egyszer kifaggatott,hogy mit tennék, (egy téma keretében) felvázoltam neki...s érzi szerintem,hogy szeretem, azóta ha ketten vagyunk hátrál, de nálunk folytatódik a flört, és az incselkedés..napi egy sms-t kap tőlem, mert mondta,hogy soha nem kapott senkitől, és főleg szépeket nem. Barátnőm szerint nem hagyom őt kibontakozni. De ez már 3 hónapja tart. Meddig kell várnom a kibontakozásra? Túl türelmetlen vagyok?! Ja és közölte velem,hogy ne haragudjak, de ő gyáva, nem mert se előre, se hátra lépni. Ha érez, akkor persze,hogy hátra nem akar, de előre miért nem?
2011. jún. 19. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Először is tisztázni kellene azt, hogy akarsz e valamit a férjedtől vagy nem, mert ha nem, akkor váljatok el. Ő itt a legfőbb zavaró tényező. Nem lehet egyszerű helyzetben az, aki a kollégája feleségét szereti.
2011. jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ebben igazad lehet. Szép napot!
2011. jún. 19. 14:47
 5/5 beetlejuice ***** válasza:
Ha a férjed iránt már nincsenek érzéseid, és úgy érzed menthetetlen ez a házasság, és jól átgondoltad, akkor a válás a legjobb megoldás, de ha a férjed kollégája úgy értelmezi, hogy akkor miatta váltok el, lehetséges, hogy még inkább be fog pánikolni.
2011. jún. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!