Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » , , Hisztizik" mert csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

, , Hisztizik" mert csinos vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1 éve van vagyunk együtt a barátommal, ha elmegyünk bulizni együtt,folyton hisztizik,h ne vegyek fel kicsit kivágottabb felsőt(elég nagy melleim vannak),se olyan ruhát ami kiemeli az idomaimat...ez engem eléggé bánt mivel úgy érzem nem bízik meg bennem,pedi semmi okot nem adtam rá,h kételkedjen..szeretek csinosan nőiesen öltözködni..ez ennyire baj?? 22 éves vagyok,a barátom 25.
2011. júl. 1. 08:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem arról van szó, hogy nem bízik benned, inkább ismeri a korotokbeli fiúkat.
2011. júl. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak szimplán féltékeny mert gondolom nem akarja, hogy mások nézegessenek főleg discoba ahol sok paraszt van. Egyszóval csak félt.

15/f

2011. júl. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nah igen,de én más pasival nem flörtölgetek,beszélgetek,max. Ismerősök,barátok...
2011. júl. 1. 08:38
 4/18 A kérdező kommentje:
Aha,ezekszerint,ha egy nő kapcsolatban van, húzzon zsákot magára?!
2011. júl. 1. 08:39
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

félt,mert szeret, örülj neki :)

engem a barátom már kb lese sz*r...

2011. júl. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Persze,jól esik ha félt,de a hisztik amiket levág..hát nem tom..elég durva.
2011. júl. 1. 08:42
 7/18 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy ezek itt az én melleim, Te csak kölcsön kaptad öket és csupáncsak rajtam, kiz´rolag rajtam mulik, hogy ez az "aldott" állapot meddig tart.
2011. júl. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nah igen:-) mondtam már neki mindent,megbeszéltük már párszor..de amint meglájta h mibe mennék beindul a hiszti..pepig nem ribancos..fél popsi,majdnem egész cici kint van stílus..csak csinos nőcis..
2011. júl. 1. 09:22
 9/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nem tudom, hogy a többi válaszoló hogy van vele, de az a férfi, aki utoljára beleszólt az öltözködésembe, az apukám volt. Ennek is már vagy 7 éve, most 22 vagyok. Jó, segget-mellet kirakni nem kell, de azt írtad, hogy ízléses csinossággal szeretnél felöltözni. Tedd azt, ő meg hadd hisztizzen, majd "kinövi" :)
2011. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen teljesen igazad van,csak már kezd elegem lenni...lehet hogy,ilyen hülyeség vet véget a kapcsolatnak...nem bírom ha,beleszól az öltözködési stílusomba,én így érzem jól magam,így vagyok teljesen magabiztos...
2011. júl. 1. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!