Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » , , Hisztizik" mert csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

, , Hisztizik" mert csinos vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1 éve van vagyunk együtt a barátommal, ha elmegyünk bulizni együtt,folyton hisztizik,h ne vegyek fel kicsit kivágottabb felsőt(elég nagy melleim vannak),se olyan ruhát ami kiemeli az idomaimat...ez engem eléggé bánt mivel úgy érzem nem bízik meg bennem,pedi semmi okot nem adtam rá,h kételkedjen..szeretek csinosan nőiesen öltözködni..ez ennyire baj?? 22 éves vagyok,a barátom 25.
2011. júl. 1. 08:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Sztem ez azért nem "válóok", magyarázd ezt el neki akár mindig, hogy nyugodjon meg nem másoknak öltözöl ki, hanem magadnak ill. neki akarsz nagyon tetszeni. De elsősorban magad miatt ölzötöl úgy ahogy. Az én barátom (én is 22, nagy cicikkel) folyton nyaggat h pakoljam ki amim van, nálunk viszon én nem akarom. Mert feszélyezve érzem magam ha bámulnak.
2011. júl. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Elmagyaráztam neki már 100x..csak tudod belefáradtam..hogy,ha elmegyünk szórakozni,egész este megy a durci..a közömbösség..akkor nagyon megtud bántani..és ugye ebből lesz a veszekedés buli után..egy jó dolog szól mellette..a békülős szexecske :-)
2011. júl. 1. 10:07
 13/18 anonim ***** válasza:
énörülnék ha egy ilyen barátnőm lenne :) aki ad magára.. Nőiesen öltözködik :) és szexi is. ( amit leirtál magadról az alapján szexi lehetsz)
2011. júl. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Figyelj, te tudod, hogy ez a viselkedés belefér-e neked, tűröd-e. Én nem bírnám, a horoszkópom oroszlán, elég szabad szájú és akaratos vagyok, utálom ha valaki megmondja még azt is, hogy tartsam a kislábujjam - cserébe én se parancsolgatok a partneremnek. De mindenki más...döntsd el, hogy neked ez elviselhető-e cserébe a többi jóért, amit egy kapcsolat ad.
2011. júl. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Akaratos, eröszakos partneridomitásba én biztosan nem mennék bele. Aki nem tud elfogadni ilyen szempontbol az hogyan szeret téged? Ahelyett, hogy büszke lenne arra, hogy milyen szép a partnere, a féltékenységét ápolgatja, szeretgeti.
2011. júl. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Én is oroszlán vagyok,pasim is..így elég nehéz lesz komprumisszumot kötni..szóval ő jobbra,én balra a megoldás..ennyi :-)
2011. júl. 1. 11:47
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nyilván neki kell engednie, az nem normális dolog, hogy még azt is meg akarja mondani, milyen színű zoknit vegyél fel... Persze ha nem enged, és nem bírod a hisztijét, és normális elbeszélgetések után se hajlandó változni, akkor fel is út, le is út.
2011. júl. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Igen,igazad van!
2011. júl. 1. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!