Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, őszintén! Ha lobogtatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, őszintén! Ha lobogtatnám nektek egy luxusautó slusszkulcsát, eljönnétek velem egy körre?

Figyelt kérdés
pl lambo muricielago, vagy valamilyen ferrari...

2011. nov. 25. 23:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

23:34 vagyok, a cumizósat nekem írtad?

ha igen akkor a válaszom nem ugyanis én csak dumálgatni veszem fel aztán ennyi.

2011. nov. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Egy pillanatra se.

Tök gáznak tartom,amikor valaki ilyennel menőzik.Mi több,a fejemet is elfordítom.:)

2011. nov. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
igen arra gondoltam. de ha nincs közben cumi, sztem tök rendes dolog h elviszed.
2011. nov. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Akkor szoktam ha éppen én is megyek vhová vagy csak úgy keringek, és egy kis kitérő úgyse számít :)
2011. nov. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekelnek az autók, mármint ránézek és az nekem csak egy tárgy, persze megnézem ha olyan, ami ritka, de ilyenkor el szoktam képzelni, hogy ha mindenki ilyennel járna, akkor mennyire könnyen meg tudnám szokni a látványt és ugyanúgy nem látnám szépnek, ahogy most egy teljesen hétköznapit.


Ha párválasztásról van szó, akkor nekem a mutogassuk a pénzünk mentalitás nagyon visszataszító. Nem a pénz a kizáró ok, hanem hogy a leendő partnerem erre ne hívja fel mindenki figyelmét, mert egy olyan emberrel nem akarok együtt lenni.

Ha szexről van szó, akkor meg el nem tudom képzelni, hogy a kocsid miatt miért feküdnék le pont veled, annyira irreleváns tényező, mintha a kislábujjad körme alapján kellene téged választani, ugyanis pénzt nyilván nem adsz érte, kapcsolat nem lesz belőle, tehát hosszútávon se érné meg, az élvezeti részéhez meg nem ad hozzá semmit, hogy milyen kocsija van annak, aki éppen töcsköl.


Hát ezért nem...

2011. nov. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én elvinném egy körre, de nélküled:D
2011. nov. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha nekem nem jössz be előttem bármit lobogtathatnál úgy sem működne. De nem értem miért szeretnéd hogy csak a kocsid miatt üljenek veled egy kocsiba te nem vagy elég jó?
2011. nov. 26. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a kocsikat... motor-párti vagyok. De akkor sem mennék el veled egy körre, mivel egyedül szeretek motorozni, max elvinném a mocidat, ha ott lobogtatnád előttem a kulcsodat. Aztán, ha szimpi vagy visszaviszem, ha nem... hát akkor lesheted =)
2011. nov. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
12%
Akik írták h nem, azoknak legalább a fele elmenne, de inkább 90% :)
2011. nov. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Hát hogyha szakadna az eső vagy ilyesmi, és úgy ajálnalád fel hogy elviszel, hogy ne ázzak, akkor se biztos, hogy igent mondanék. Persze nagyon kedves lenne meg minden, de azért ott lenne bennem, h mi van ha elviszel és megerőszakolsz vagy hasonlók. Vagyis beülnék, de az

ért kicsit be lennék sz*arva. Ha meg olyan körre gondolsz, hogy menjünk egyet szexelni, akkor még el is külddenélek az anyádba. Meg egyébként is gáz, ha a kocsiddal akarsz felvégni egy csaj előtt. Az olyan nyomi.

2011. nov. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!